Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lehet ettől a kutyanak?

Baja lehet ettől a kutyanak?

Figyelt kérdés
A kutyank vemhes és ha születés után azonnal elvesszük töle a kiskutyákat, lehet valami baja.. Depresszió vagy valami ????
2012. aug. 27. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

miért akarod elvenni tőle?:O Most a legrosszabbra gondolok,remélem nincs igazam:S.

Amúgy nem értek ehhez annyira,mert sose volt és nem is lesz vemhes kutyám,de ilyenkor a tejet le kell csapolni mert begyulladhat a cicije. Remélem minnél előbb ivartalanítjátok.

2012. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos... Én sajnos nem tudok mit tenni ellene mert szüleim semmiképp nem akarnak megtartani meg több kutyát és mivel keverékek nem nagyon kell szerintem senkinek...
2012. aug. 27. 14:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb felelőtlen gazda, csak gratulálni tudok hozzá, feltalálták az ivartalanítást, nem egy eget rengető összeg. Igen depressziós lesz a kutya, mert ő is érző lény. Nagyobb az anyai ösztön a kutyákban, mint némely embertársamban.
2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Előbb kellett volna gondolkodni..De már mindegy,mennyi idős vemhes a kutyád? Nem lehet még ivartalanítani,vagy már késő? Annyira morbid ez,kiráz a hideg komolyan..
2012. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy tavaly nyáron az ismerősöm angol bulldogját felcsinálta egy tacskó,mert kisgyerek sétáltatta aztán megijedt otthagyta a párosodó tacskót a bulldoggal.

Gyönyörű kis keverékek lettek,minőségi tápon etették őket,oltás,féreghajtás 10 hetes korukra pedig mindnek szerető gazdája lett,mai napig tartják a kontaktot a gazdikkal,a bulldogot meg ivartalanították.

De az hogy megszületnek és megölnek. Ehhez olyan lélek kell hogy nem tudom felfogni. Nincs szíve a szüleidnek ha ezt meg tudják tenni..

2012. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

és ingyen adták természetesen őket,mivel keverékek.

Ajándék kutyát azért elvisznek páran,főleg hogy kölykök.

2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem is tudom, talan nem kellett volna hagyni, hogy vemhes legyen, esetleg ivartalanittatni kellett volna, vagy vigyazni ra...Ha mar megszulettek a kicsik, akkor minek...????? Akkor mar hagyjatok az anyakutyanal, segitsetek neki nevelni a piciket, aztan 8-9 hetes korukban adjatok oda oket megbizhato embereknek, akik vigyaznak majd a kutyakra, mostanaban sokan valasztanak kevereket is tarsnak, legbelul ok is ugyanolyanok mint a tobbi kutya.

En nem ertem a hozzad hasonlo embereket. Most akkora nagy cucc az az 1 nyavalyas rutin mutet? Utana ha baj van meg fogjatok a fejeteket...

Egyebkent kvittagirl-lel teljesen egyetertek,egy hullamhosszon vagyok vele!

2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Van sok állatmenhely, akiknek vannak gazdikereső honlapja is ám. Oda fel lehet tettetni kutyák képeit. Ez csak mind mind kifogás, hogy úgy sem vinnék el. Honnét tudjátok, vagy is tudják szüleid, jövőbe látók. Nem is értem minek ilyen embereknek kutya. Én ivartalanítottam kutyámat saját pénzemből, hol ott tanuló vagyok. Nyáron míg osztálytársaim nyaralgattak, diák munkáztam, amiből kitudtam fizetni a költségeket, mert én annyira imádom a kutyámat, hogy elmentem dolgozni, mert csak így engedtek kutyát a házhoz, hogy vállalom érte felelősséget, én veszek neki kaját.. Pénzt nem kértem sosem szüleimtől.
2012. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy lehet baja, az anyai ösztön nem vicc. Vagy mit gondoltál, örülni fog neki?

Ivartalaníttassátok, még MIELŐTT szül, és soha többet nem lesz ezzel gondotok.

2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, ilyen egy felelos allattarto, mint az utolso elotti valaszolo :)
2012. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!