Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot vegyek a 8...

Milyen játékot vegyek a 8 hetes kiskutyámnak? (puli)

Figyelt kérdés
nem nagyon tudom mi felelne meg neki a legjobban ... Tapasztalatok ?
2012. aug. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Plüssjáték,labda,kötél....Igazából bármivel el tudnak játszani :D A lényeg, hogy ne legyen apró mert azt lenyelik és baj lesz belőle.
2012. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden olyat amit kilophat a házból, és csak azt engedd, hogy az ovét rágja, és ne a bentit... nekem ez bevált, ha lopott bentről cipőt akkor a cipővel egy kicsit csaptunk az orrára, hogy tuggya hogy rosszat csinált...


Amúgy rossz cipőt lehet neki adni, meg mi vettünk frizbit mongyuk nekem németjuhászom van de ő még csak 6hetes volt és akkora volt a kutya mint maga a frizbi és mindig orra esett ahhogy rálépett... úúú olyan cuki volt.. Amúgy rossz rongy meg ilyenek...

szerintem venni nem annyira érdemes, mert úgyis szétrágja elássa stb. Előző kutyámnak vettünk egy csomó dolgot, és ahogy nőtt a fogy a mindent szétrágott, és arra megfelelő a rongy is...

2012. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rágja szét a dolgokat.Mert ha percek alatt szét tud tépni egy gyengébb gumijátékot,akkor ezek a sípolós gumijátékok,plüssök nem jönnek be.Ha szereti a dolgokat szanaszét szedni,vagy erőteljesebben rágcsálni,hurcolni stb.,akkor tömör gumi és kötél játékok a nyerőek.Ha nem egy kis 'ütvefúró rombológép'(mint az én kutyusom,aki tacskó)akkor jöhet a plüss,a sípolós,minden amit csak egy kutyus szeret.:) De azért tervezzünk előre.Én figyelembe veszem meddig bírhatja a játék,vagy hogy egyáltalán szét tudja e szedni,azaz örök életre biztosított játékot kap.:) vannak a jutalomfalattal tölthetős játékok,amit nagyon szeretne.Labdák,húzogatni való kötelek,rágókötelek,sípolós játékok,kötélen lévő játékok ,frizbi...stb-stb. Szóval a választék óriási!
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát még nagyon sokat rágni fog valami sípoló dolgot plüssállatokat labdát frizbit rágókát, kötelet meg ilyesmiket :)
2012. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!