Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 hónapos chihuahua...

Van egy 2 hónapos chihuahua szuka kutyám mindenhova odapisil, kakil kivéve az ágyra, hogy szoktassam a kijelölt helyre?

Figyelt kérdés

Itt van egy kép róla. [link]

Ha nem jó az URL cím szóljatok már léccí.


2012. aug. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
figyeld meg.. ha elkezd szaglászni vagy pisilni kakilni (gugolni) akkor megfogot és odaviszed ahova szoktatni szeretnéd...
2012. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
Amikor elkezdi "keresni a helyet", fogod és leviszed sétálni, lent nagy dicséret, simi. Ha fent csinálja, szó nélkül feltakarítod (úgy, hogy ne maradjon szaga, tehát felmosás+valamilyen erős illatú törlőkendő/parfüm/bármi).
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Betty25 válasza:
17%
Egy csivava kemény dió.Nekem is az van.Én vettem kutyapelenkát és közel tettem a kijárathoz(vagy oda teszed ahova szeretnéd)És mikor nem tettem le több pelust levittem és pisilt és kakilt is:)2 éves de még mindig van hogy bemegy neki:)
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:
86%
Utolsó, ha két évesen még mindig becsinál, akkor ott vagy egészségügyi gondok vannak, vagy olyan ritkán jár le a kutya, hogy a hólyagja nem bírja tovább - ez esetben egészségügyi gondok LESZNEK.
2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi de van egy német juhászunk is és ő nem igazán szívleli.Kutyapelenkát mekkorát vegyek?
2012. aug. 28. 14:23
 6/8 sippara ***** válasza:
...és a német juhász sem sétál? Esetleg az egész város a német juhászotok személyes területe? Egy kutyát sétáltatni kell, ha nem tetszik, nem kell kutyát venni. A chihuahua épp annyira kutya, mint bármelyik másik, attól függetlenül, hogy egyesek barbie ruhákba öltöztetik.
2012. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sippara ***** válasza:

Ja, és még egy kérdés (úgy általában a kutyapelenkáról):

Te is a nappaliba sz*rsz? :)

2012. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sippara ***** válasza:

1.) Ha degenerált állatnak nevezel a válaszom miatt, ahhoz is legyen "pofád", hogy nyilvánosan tedd (még ha névtelenül is...)

2.) Valóban nem mindenkinek van rá módja, hogy naponta sétálni vigye a kutyát, ők általában nem tartanak kutyát.

3.) "nincs is pórázhoz szoktatva mert nem kis korába került hozzánk hanem befogadtuk és az előző gazdája nem tudta megfelelően nevelni." - Bocs, de ezt nem veszem be. Nagytestű keverékem van, amikor hozzám került azt sem tudta, mi az a nyakörv, nemhogy pórázon sétált volna. Rászántam az IDŐT és az ENERGIÁT, hogy megtanítsam neki, hiszen felelősséget vállaltam azért, amit megszelídítettem (és nem csak addig, amíg kényelmes). Másrészt nehogy már egy csivit ne tudj pórázra szoktatni! Ezek után el tudom képzelni, milyen élete lehet a jucinak.

2012. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!