Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már tükörsuliban...

Valaki volt már tükörsuliban középfokon?

Figyelt kérdés
Megyünk a szuka kutyusommal hétvégén, 7 hétvégén keresztül, és kicsit tartok attól, hogy nekiáll tüzelni, mert április közepén 'volt meg neki'. Ilyen esetben vajon mi a teendő? Csak ezért nem akarom őt ivartalaníttatni.

2012. aug. 27. 20:56
 1/7 Hovarju ***** válasza:

Én ugyan nem jártam még, de sokat érdeklődtem felőle. Úgy hallottam, hogy a tüzelés miatt kimaradt időt lehet pótolni később / vagy egy külön megbeszélt időpontban. Biztos van rá megoldás.

(ha tévedtem, bocsánat, biztos lesz majd hozzáértő válasz is, én is kíváncsi vagyok rá)

2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, alapfokon volt egy hölgy, aki kicsit nehezebben boldogult a kutyájával, mehetett ő is extra foglalkozásra, remélem ha úgy adódik, nekem is lesz erre lehetőségem.
2012. aug. 27. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg őket. Nálunk pl. ugyanugy lehet menni tüzelő szukával is, csak ő utolsónak megy fel a pályára. mondjuk én nem szoktam, és neked sem javaslom. nyitva van a méhszáj, nagyon hamar összeszedhet valamilyen baktériumot.
2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy volt, hogy ha menet közben kezdett tüzelni a kutya, akkor a következő tanfolyamot előlről lehetett kezdeni. Ha csak az utólsó pár alkalom marad ki, akkor meg azt egyénileg is be lehet pótolni. Minden csak megbeszélés kérdése.
2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ha szabályosan jön meg neki, akkor max. a vizsgán fog tüzelni, de azért szólni fogok nekik.
2012. aug. 27. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
A vizsga nem gáz. Legfeljebb utolsóként mentek be. Csak sajnos a kanok már akár egy héttel a vérzés előtt is megérzik, hogy tüzelni fog, de ezt majd látjátok. Elvégre a középfok arról szól, hogy kontroll alatt kell tudni tartani a kuyát ilyen körülmények között is. :)
2012. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hja, egy kis plusz gyakorlás:)
2012. aug. 28. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!