Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim egész éjjel ugat!...

A kutyáim egész éjjel ugat! Már sokszor ordibáltam ki az ablakon hogy csend legyen de 10 perc múlva újra ugattak. Már a szomszédom is megfenyegetett miattuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit sétálsz velük naponta?

Le vannak mozgatva fizikailag és szellemileg is?

2012. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menyi idősek a kutyák ? És milyen fajták ?
2012. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
az én kutyámmal is ugyanez volt, látott vmi mozgást az utcán vagy csak el eltévedt békát látott és egész éjjel ugatta, nem tudtam én se mit tenni... itt ült a bejárati ajtó előtt és ugatott... hozzászoktam, egy idő után nekem már fel se tűnt h ugat...
2012. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neveld meg.
2012. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Adj neki altatót.
2012. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát korcsok és kertes házban lakunk úgy hogy nem kell sétáltatni vinnem. Viszont ha megmozdul valami rögtön ugatnak. És a "neveld meg" válasz azért nem jó mert most kérek segítséget.
2012. szept. 4. 15:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Az egyikük 2, a másik 1 éves szóval fiatalok még.
2012. szept. 4. 15:19
 8/11 sippara ***** válasza:
77%
Kertben vannak, ezért nem kell őket sétáltatni??? Na zárd csak ki magad a kertbe olyan 12-16 évre, Einstein. Meglátjuk, hogy fog tetszeni. Szarj magad alá, érdekeljen a tizedik év után is UGYANANNAK a helynek a körbefutása, megismerése. Gratulálok, hogy tönkretetted két kutya kölyökkorát és talán az életüket is, ha nem változtatsz.
2012. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sippara ***** válasza:
Talán kissé nyers voltam, de számomra érthetetlen, hogy fel tudsz jönni IDE és ki tudsz írni egy kérdést, de képtelen vagy egy google keresés árán rájönni, megtanulni, mi is az a KUTYA, mik a szükségletei, mit KÉNE megadnod neki, hogy egyáltalán levárhass BÁRMIT.
2012. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ide figyelj az én kutyáim úgy boldogok ahogy vannak a fő kérdésre kérném a választ de ha ilyen bunkó vagy hogy hogy nevelem a SAJÁT kutyáimat... Meg nem mindig vannak ide bezárva. Csavarognak, meg ha éppen ráérek elmegyek a boltba velük... Szóval átléphetjük ezt a nyers beszédet és térhetnénk a témára!!!
2012. szept. 5. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!