Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kisállat...

Melyik a legjobb kisállat ortopéd szakorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
A 3 és fél éves Yorkshire terrier kiskutyámat januárban műtötték. A szalagjait kellett megerősíteni és valamelyik kis csontját is arrébb kellett tenni. A műtét nem sikerült valami jól, mert újra húzza a lábát, Pedig 2 alkalommal is megerősítették, és most azt a választ kaptam, hogy valószínű, valami elmozdult..... A műtét több mint 100 eft volt, és ezt kaptuk cserébe... Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata illetve ismertek jó szakorvost, aki végleg helyre tudná hozni a lábát? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 28. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az h teljesen helyre lehet-e hozni, az nem mindig a dokitól függ. Vannak olyan problémák amik helyrehozhatatlanok, ill. csak javíthatók. Mi az h meg kellett erősíteni a szalagjait? Miért? El volt szakadva? Volt vmi sérülése? Mi baja volt konkrétan a kutyának??

Akik jó szakemberek Diószegi Zoltán az egyetemen, Muka Péter Gödön (Profivet), Bánfi András (Primavet), Makai Péter (Minivet), Bölcskei Molnár Antal (Veresvet).

2012. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Doktor "S" Állatorvosi Rendelő

1158, Budapest, Hősök útja 3/A

Telefon: +36-1-410-2307


Dr. Héthársi Zoltán

Dr. Ignácz Piroska


Hétfő, Péntek:9-12; 16-19

Szombat: 9-12

Vasárnap: 18-20


Nekem kb. az összes yorkis ismerősöm hozzá jár, nagyon jó szívvel ajánlom őket. Zolit is, és Piroskát is (ők amúgy egy házaspár:)

2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrét eset nem történt, vagyis nem esett el, nem ugrott le magasról, csak egyik napról a másikra nem használta a hátsó lábát. A térdkalács gödröt kellett mélyíteni, mivel nem illeszkedett rendesen ezáltal a szalagok elszakadtak. Ezek lettek pótolva és megerősítve. Tudom, hogy olyan nem lesz, mint régen, de nem szeretném ha négy havonta műteni kellene. Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek!
2012. aug. 28. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval patellás... hol műtötték?

Egyébként simán elmozdulhat bármi, sajnos ez biológia, garancia nincs semmire. Az is elég ha túl korán kezded el terhelni és az is ha túl sokat pihenteted. Én beszélnék a helyedben egy fizióterapeutával is. Pétery Dórát pl én csak ajánlani tudom, nekünk sokat segített.

2012. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Diószegi Zoltán szerintem a legjobb. (és az egyetemen felszerelések is vannak).
2012. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!