Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bepisilt, miért?

Bepisilt, miért?

Figyelt kérdés
Kölyökkutyám ma odajött hozzám,lefeküdt a lábam mellé,és mikor ránéztem,azt láttam,hogy fekve pisil.Egyszeeűen csak feküdt,aztán felállt,megnézte mi van ott,és elsétált.Ez mitől van?Nem erezte hogy kell neki?Ilyet még sose láttam,lehet hogy jelentéktelen baleset,de elég fura volt.

2012. aug. 28. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez csak egy kis baleset volt szerintem. :D
2012. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak véletlen volt.
2012. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kölyök kutya olyan mint egy kisgyermek, az enyém álmában is pisilte össze magát és még fel sem ébredt.
2012. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

5 hónapos

Valószínű hogy csak baleset volt,mindenesetre meglepődtem. :D

2012. aug. 28. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már tudja szabályozni a vizeletürítést a kutya, persze nem képes a végtelenségig tartogatni(mikor volt lehetősége előtte pisilni?). Könnyen megjegyzi azt is, hogy milyen cselekményekre milyen válaszok jönnek a környezetéből, és eszerint alakítja viselkedését!
2012. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
előtte akár mikor volt lehetősége hogy kimenjen,mert már sikerült rászoktatni,hogy kimenjen ilyenkor az udvarra.Régen is,ha bepisilt a lakásba,rászóltunk.
2012. aug. 28. 12:58
 8/8 anonim válasza:
egy kutyli-(plane ha meg pici is!!)-oromeben izgalmaban is bepisil!!eppen mint egy kisbaba!!
2012. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!