Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora törést okozok?

Mekkora törést okozok?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos nagytestű, értelmes, okos kutyám. Idáig egy napra sem hagytam el, 2-3 órát foglalkoztam vele aktívan. Most 2 hétre el kell utaznom és kíváncsi lennék, hogy ez mennyire vetheti vissza a már megtanult dolgokban.
2012. aug. 28. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

hmm érdekes, hogy nem azon aggódsz mennyire fogja a távolléted, eltünésed megviselni a kutyát...(nem viheted magaddal?)

kérdésedre is válaszolva ez attól függ ki fog gondoskodni a kutyáról, ismeri-e az általad használt technikákat, a már megtanított dolgokat és folytatja-e a munkádat

2012. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:
szerintem két hét alatt nem fogja elfelejteni a dolgokat. Ha két hét múlva megérkezel folytasd ott ahol abbahagytátok. örülni fog a viszontlátásnak és a törődésnek, és ha esetleg eleinte kicsit döcögősen is, de eszébe fognak jutni a dolgok.
2012. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne bántuk már egymást azonnal. Szerintem a kérdezőnek normális a hozzáállása. Még a 2 hónapos embergyereket is beadják néhol bölcsibe. A 10 hónapos kutya is simán alkalmazkodik majd a gazda hiányához. A rendszeres foglalkozásbiztosan hiányozni fog neki, de elfelejteni az eddig tanultakat nem fogja.
2012. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem felejti el. Enyém két hétig nyaralt a tenyésztőjénél, mig mi utaztunk, mikor hazajött ugyanúgy csinálta a megtanult dolgokat, sőt, megkockáztatom egy kicsit még jobban is. Talán a pihenőidőszaknak is megvan a maga értelme, leülepedtek benne a dolgok. (6 hónapos)
2012. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az 1-esnek: igen sajnos nem vihetem magammal,az etetés és sétáltatás megoldott egy ismerős által, de mivel a játékban és a képzésben eléggé -egy gazdás?-önfejű a kutya, ezért érdekel ez a kiesés.
2012. aug. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!