Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom, hogy csináljam?...

Nem tudom, hogy csináljam? Nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
3 hónapos kiskutya ha elmegy a kerítés mellett egy ember azonnal barátkozik, a nagyon okos emberek pedig simogatják,becézgetik.Már a kerítéstől próbáltuk elijeszteni,de nem nagy sikerrel.Az embereket, akiket éppen látok,hogy a kutyát simogatják,megkérem szépen,hogy hagyják abba ne foglalkozzanak vele.Ez tart egy napig,de másnaptól megint folytatják.Nem tudok egész nap kint ülni és mindenkit megkérni,hogy hagyják békén.Mit csináljak? Elkeríteni nem tudom azt részt mert ez egy albérlet (akármit azért nem építhetek át)

2012. aug. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy táblát vagy azzal, hogy a kutya harap vagy azt, hogy kérem ne simogassák a kutyát. Persze ha lehet.
2012. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki van rakva elég jól látható helyen a Ne simogasd tábla,de ennyit ér....Elhiszem,hogy aranyos mert kölyök de akkor is...
2012. aug. 28. 13:27
 3/6 Gege2012 válasza:
Ezzel igazából nem tudsz mit csinálni majd ha nagyobb lessz kinövi az én kutyám is így kezdte de ma már elkerülik a kerítést
2012. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi a kutyus, jóhogy barátkozik mindenkivel.:)) Milyen fajta? Ha idősebb lesz, talán ez megváltozik.

Én nagyon örülnék, ha a labim barátságosabb lenne a kerítésen belül, úgy őrzi a házat, mint egy vaddisznó, de ha vki bejön, barátságos.

Sajnos nem tudsz mit tenni, nem lehetsz egész nap a kapunál, hogy mindenkire rászólj. Tapasztalatom az, hogy hiába van kint bármilyen tábla, nagy ívben tojnak rá az emberek...

2012. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel csirkehálót így nem tudják simogatni, ez nem nagy átépítés mert később simán leszeded. Csirkeháló nem is túl drága.
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yukióóóó ***** válasza:
Írd ki , hogy A KISKUTYÁNAK NAGYON CSÚNYA BŐR BETEGSÉGE VAN ORVOSI KEZELÉS ALATT ÁLL !! Hátha el riassza az embereket a simogatástól ! Nálunk ez be vált , mert a közért előtt boldog -boldogtalan meg akarta simogatni, ezért ki raktam rá egy papírt amikor be mentem vásárolni és meg kértem az ottani csövi nénit , hogy nézze meg simogatja -e valaki , azt mondta mindenki sajnálkozva ment el előtte :-) KÉSZ ÁTVERÉS !!!
2012. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!