Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyáma...

Bogii10 kérdése:

Hogyan szoktassam rá a kutyámat, hogy lent pisiljen, és ne a lakásban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
verd meg a pofajat!En is ezt tettem, es most inkabb addig nyuszit amig leviszem!
2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez az oldal segíteni fog! sok sikert! :)


[link]

2012. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mohácsiné ötvös edit válasza:
verd meg a pofajat!En is ezt tettem:((mijen el járás ez kérem szépen???elözölegi likelt oldal segiteni fog..:)
2012. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is pont most vagyunk ilyen helyzetben,szombaton hoztuk el a 2 hónapos Németjuhászunkat,már tegnapra szobatiszta lett.Mi úgy szoktattuk,hogy amint felébredt,máris kimentünk vele az udvarra,és ha elvégezte kint a dolgát,azonnal nagyon megdicsértük.Bántani nem szabad,mert azzal csak azt éred el,hogy félni fog tőled,és nem bízik benned.
2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmar! Viccelni nem szabad? ha eleg gyakran kiviszed, 4honapos korara leszokik rola!De azert megkell szidni!
2012. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1 hete sétál, előtte még nem vittük le, és a lakásban volt 1 hónapot, de majd rá fog szokni hogy lent jobb nem? Gondolom most még sok a felfedezetlen dolog, és ez elvonja a figyelmét
2012. aug. 29. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja, az en kutyam mar 3honaposon szobatiszta vot, pedig 2honapos koraig az udvaron elt!
2012. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon dicsérd meg (jutifalival), ha lent végzi a dolgát.
2012. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A jutifalatra én is gondoltam már, de attól félek hogy ha nagy lesz akkor is a falatért fogja lent végezni a dolgát és nem azért mert ott kell
2012. szept. 4. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:

én is szenvedek ezzel..... nekem szoba tiszta ,csak bosszúból az ágyra kapom a csomagját, ill a pisijét!

na erről hogy szoktassam le...

amint leviszem elvégzi kicsi nagy dolgát...játszunk lent stb..

én hiába verem el...belenyomom az orrát....nem érdekli...

2012. szept. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!