Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora lesz szerintetek?

Mekkora lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

A kutyám kb. 3,5 hónapos lehet. Azért nem tudom pontosan mert talált/befogadott keverékről van szó. A marmagassága most olyan 30 cm körül van. A mancsa nem kicsi, de nem is hatalmas. Tennék föl róla képet, de lehetetlen lefotózni folyton izeg mozog :D

Amúgy szuka ha ez számít.


2012. aug. 29. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne egy kép. :) Kérj meg valakit, hogy fogja meg és te lefotózod.
2012. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Találtam egy ilyet. Itt olyan 3 hónapos lehet.

2012. aug. 29. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem lesz sokkal nagyobb
2012. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami tacskó keverék lehet. :) Szerintem se lesz sokkal nagyobb.De még egy kicsit biztos fog nőni.
2012. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát tacskó tuti nincs benne. Majd próbálok olyan képet tenni ahol áll. De olyan még nincs. Én inkább pointert meg beaglet látok benne.
2012. aug. 29. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy kutyának hosszabb a lába lehet még tacskó. (tapasztalat) Látszik az arcán, hogy hosszú mint egy tacskónak és a füle is úgy áll.De egyébként meg ki tudja..Lehet keverék volt az anyja,apja is...Így meg nehéz kitalálni.
2012. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kis vagy középtermetű kutya lesz.
2012. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!