Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónaposan lehet a szuka,...

Hány hónaposan lehet a szuka, és hány hónaposan lehet a kan kutyát ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Nagytestűek mindketten.:)
2012. aug. 29. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt minden infót megtalálsz:

[link]

2012. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez rettentő sok tényezőtőt függ. Tanácsot én csak a szuka kutyával kapcsolatban tudok adni de akkor légyszi írd meg ,hogy milyen fajta? és Mennyi idős? De amúgy rengeteg dolog van erről a google-ön keres rá. Meg hívj fel pár állatorvost, ők biztosan segítenek. De miért szeretnéd mind a kettőt ivartalaníttatni?
2012. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért szeretné őket ivartalanítani, mert ő egy felelősségtudó gazdi:)

A kutyáinak így nem soha lesz semmilyen ivarszervi problémája, és kiegyensúlyozottabbak lesznek.

Amúgy én azt gondolom, hogy fél éves koruk körül már meg lehet csináltatni a műtétet.

2012. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon szépen köszönöm:)

Második:Kan:9 hónap kuvasz,Szuka:3 hónap malamut

Eszerint kicsit elkéstünk a kannal,de ami késik nem múlik:)

És a Harmadik gondolatomba olvas,nem szeretném ha valami betegségük lenne,pl.a szukának méhgyulladás.

:)

2012. aug. 29. 18:25
 5/5 Hovarju ***** válasza:

A 9 hónapos kan szerintem pont ideális időben van hozzá, a szukának én megvárnám az első tüzelését. (a saját kutyámmal megvártam). Bár vannak állatorvosok, akik szerint minél hamarabb, annál jobb. Kérdezd meg az állatorvost ahová jártok, hogy mit ajánl.

A szukánál arra figyelj, hogy ne csak a petefészkeit, hanem a méhét is kivegyék.

2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!