Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyámékat,...

Hogy vegyem rá anyámékat, hogy végre ne engedjék be a kutyákat a lakásba?

Figyelt kérdés
Anyámék állatbuzik és hiába lakunk kertes házba az a két undorító kutya állandóan bent van.Mindkettő keverék és tök hülyék.De tényleg!!Anyám még kutyaiskolába is elvitte, de nem használt semmit.Engem már nagyon zavar én már nem is akarok kutyát úgy megutáltam őket.Ki-be engedi őket a mocskos lábukkal, arról nem is beszélve ha bent esznek.Sajnos még nem tudok elköltözni itthonról, hiába mondtam már nem akarom többet meglátni a lakásba őket,ezeket nem érdekli.Meg estére benn is alszanak mert ha betörnének akkor az udvaron megmérgeznék.Már nem bírom tovább egész életembe ez volt mindíg a hülye dögöket kerülgetni a lakásba.Le se szarják anyámék h. tavaly kifestettük a barátommal az előszobát,de persze az állatok már lelakták.Esküszöm ezt már nem bírom, miért ilyen hülyék a szüleim????
2008. máj. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy takarítasz és mindent megcsinálsz
2008. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem a szüleid hülyék, ők csak szeretik az állatokat, amit te is gyakorolhatnál (mármint a szeretetet), ha csak ilyen állat mód tudsz beszélni a szüleidről! Különben meg nem a kutyákat kellene utálnod, most őszintén ők miről tehetnek?? Minden kutya tanítható, max a gazdája csinálja rosszul! Szóval inkább a szüleiddel kéne beszélned, hogyha már bent lehetnek a lakásban a kutyák, legalább takarítsanak utánuk.
2008. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nekem is van kutya a lakásba, kettő is, olykor 3 is mert vigyázok a barátnőmére ha ő hazamegy vidékre. Semmi baj nincs velük, tudják mit szabad és mit nem, nem fekszenek ágyra nem pisilnek padlóra, nem ugatnak az erkélyről ha jön valaki az utcán (3dik emeleten) kiskorukban meg lettek nevelve és semmi baj nincs velük. Foglalkozni kell a kutyusokkal. Az írásod alapján 14 nek tippellek.
2008. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Látom nagyon ki vagy bukva....de valószínüleg csak pillanatnyi "fellángolás".Én is úgy nőttem fel, hogy a kutya az ágyban aludt anyámék jobban foglalkoztak a kutyával mint velünk.Mostmár 9 éves és egy puszit nem lehet nekik adni, mert a kutya nekünk ugrik.Hozzáteszem 3an vagyunk testvérek.szerintem ez vmi szeretet pótlás.Nekem is van 2 kutyám, és amíg nem költöztem külön addig fel sem tűnt az a kosz amit okoztt az az egy.Nekem a 2 kutya közül az egyik 4 kg a másik 30.A pici bent alszik a nagy kiiónt.Nem adok nekik bent se vizet se kaját, mert utálom ahogy mocskolnak...sőőőőt ki is fogom paterolni anagyot mert hülye voltam amikor albérletbe még beengedtem és ugyebár hozzászokott, de ez már a mi házunk nem kellene így megöregednie.mond meg a szüleidnek, hogy azt mondták kutyaszag van meg máshol milyen szép rend van stb..erre talán majd kitalálnak vmit.Amúgy a kutyát nem mérgezik meg, akkor napközbe is lenne baja, de át tudom érzeni a problémádat állapotos vagyok és most ki avgyok élezve a tisztaságra.Bár én minden másnap takarítok domestoszozok a blökik miatt de már unom.A pici bent marad a nagy száműzve lessz a kertbe.
2008. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán beszélj a szüleiddel, persze kicsit vegyél vissza a hangból. Próbáld velük megbeszélni a kérdést.

Mondjuk meg is nevelhetnéd a kutyákat, illetve, ha tisztelettel beszélsz a szüleiddel, talán jutsz velük valamire.

Kompromisszumokra készülj fel a társas együttélés erről szól. Néha nekde jó, néha a másiknak, vagy mindenki enged egy kicsit az álláspontjából, vagy nem juttok egyről a kettőre, és csak megutálod a kutyákat és a családodat.

gondolj arra, hogy milyen rövid az élet, nem ronthatod el a családoddal a kapcsoaltot két kutya miatt!

sok sikert!

2008. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
Szülőkkel kell beszélned, más megoldás nincsen. Ha nem megy, akkor nincs más,max. kinyrod a kutyákat. De sztem akkor vesznek újakat.
2009. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hallod én a sajátkutyám ágyamba is beengedném de anyámék előszobábol is kizavarjak:P JÓ NEKED XD
2009. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!