Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a tápot ismeri valaki?...

Ezt a tápot ismeri valaki? Golden Eyed

Figyelt kérdés

[link]

Még soha nem hallottam róla, most bukkantam rá, egy kuponos oldalon akciós áron lehet venni.

Valaki, tapasztalat?



2012. aug. 30. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ár és az összetétele alapján ez egy középkategóriás táp lehet.
2012. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Összetétel (puppy & junior large ráadásul):

gabonafélék, növényi származékok, hús és állati származékok (min 4% baromfi), olajok és zsírok, ásványi anyagok


Ez hol középkategóriás? Minőség alsókategóriás, tesco gazdaságos, ehhez képest az ára egy középkategóriás tápé...

2012. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

pl: ADULT LARGE DOG CLASSIC


Fehérje 25,0%

Zsír 10,0%

Nyers hamu 9,0%


Az alsó kategóriás tápok azért ennél jóval gyengébbek (a 110 ft/kg árkategóriás szemetek).


Mondjuk ügyes húzással elterelik a figyelmet az arányokról. Először azt írják: hús és állati származékok (min 4% baromfi). Utána már azt, hogy: hús és állati származékok (baromfi hús-és csontliszt). Szóval vágóhídi nyesedék. :(


Ennek ellenére egy alsó-közép kategóriát még mondanék rá, de nem tudnám tiszta szívből ajánlani senkinek sem. Ennyi pénzért csakugyan kapni jobbat is már.

2012. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor nem véletlen, hogy leakciózták

[link]


köszi a válaszokat:)

2012. aug. 30. 13:01
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én rendeltem 2X10 kg-ot belőle. Bedőltem a prémium táp és olcsón szlogennek! A kutyám először még csak ette, de a következő napokban megszagolta és otthagyta. Azt hittem beteg, mert nem eszik. De az állatorvos felvilágosított, hogy egy nagy átverés az egész táp! Fűrészpor, valami ín és egyéb fehérje darálék, és a végén befújják valamivel, ami megtéveszti a kutyák szaglását. Azóta osztogatom minden kutyás ismerősömnek, kóbor kutyáknak is adok belőle, de 2 hónapja csak az egyik zsákot sikerült így apránként feletetnem (kiéhezett kutya nekiáll falni belőle, majd otthagyja!!!). A cégnek többször írtam, de "természetesen" NEM válaszoltak!!! Akinek ezek után van kedve ilyet vásárolni, hát tegye :(
2012. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!