Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktasam bele a...

Hogyan szoktasam bele a szobakutyám hogy az alomba végeze el a dolgát? (alomnak sódert tettem be )

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szoktasd bele, nem macskád van, hanem kutyád. Sétáltatni kell.
2012. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Úgy látom sok embernek halvány lila fogalma sincs arról, hogy a szobakutya mit jelent. NEM, NEM AZT HOGY NEM VISZED KI AZ UTCÁRA.


Komolyan hihetetlen, hogy az emberi butaság nem ismer határokat. Mi a retkes fenének van kutyád?

2012. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Mutasd meg neki, azután talán megteszi, lehet hogy utánnoz! Nálunk a WC-re ültetjük, de nem kell kitörölni, kinyalja!
2012. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell almozni! Az is elég gagyi kifogás erra, h pl még nincsenek meg az oltásai. Semmilyen indok nem elég arra h valaki elhitesse velem, egy kutyát alomra szoktatni jó, avgy épp kell.
2012. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ebből is látszik milyen elfuserált Magyarországon a kutyatartás..mikor megmentettem az 5 hetes kutyámat,akkor SEM szoktattam alomra..hanem mikor megvoltak az oltásai szépen levittem..én kb. 6-7 hétig nem tudtam kivinni..remélem nem olyan megterhelő levinni szerencsétlen kutyát..
2012. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hovarju ***** válasza:
76%

Sehogy. Ha almozni akarsz tarts macskát.

A kutyát sétáltatni kell.

Ha még kölyök és nem lhet vele sétálni, akkor sem megoldás az alom, mert csak azt szokja meg, hogy lehet WC-zni a lakásban.

Tahát ha még kölyök, akkor egyetlen szó nélkül takarits utána. Vagy pl. meg lehet tenni azt is, hogy két óránként leviszed 5 percre egy olyan helyra ahol nincsenek kutyák és nem engedsz neki felszedni semmit. gyors pisi, kaki hatalmas lelkesedés, dicséret és haza mentel.

2012. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, és nem! A kutyát sétáltatni kell, kellenek neki az új szagok, és ingerek. A sóder különben sem jó alomnak, ha már ilyen elfuserált ötleteid vannak legalább macskaalmot vennél neki. De a kutyák általában séta közben ürítenek!
2012. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

SEHOGY!!!

Napi 3-4 séta, ebből egy séta legalább 1, de inkább 1,5 órás, póráz nélkül futós, kutyákkal játszós, labdázós legyen, a többi 15-30 perc eü-i séta...esőben, hóban, fagyban, kánikulában...

2012. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? A szobakutya nem azért szobakutya, mert nem kell levinni, hanem azért mert kis méretű. Szóval ugyanúgy kell sétáltatni, mint egy másik kutyát, és a szobakutyáknak általában a mozgásigényük is nagyobb, szóval napi 3-4 séta! Ha ezt nem tudod vállalni ajándékozd vagy add el!
2012. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!