Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild vagy Pro...

Taste of the wild vagy Pro Plan Sensitive Salmon&Rice?

Figyelt kérdés
Eddig pro plant evett a kutyám,lassan már egy éve,összességében eléggé meg vagyok elégedve vele,viszont sokat olvastam már itt a taste of the wild tápról.Annyival jobb lenne a pro plannál?Érdemes lenne vajon váltani?
2012. aug. 30. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha már van egy bevált tápod, akkor szerintem nem érdemes váltani, egy új ismeretlen tápra.
2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a pro plant nem próbáltuk soha (nekem annyira nem szimpi), de összetevők alapján mindeképpen a totw. tényleg nagyon jó.
2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

A tápok összetételét kell összehasonlítani.És esetleg azt, hogy mennyi az etetési napi adag)

A PP tele van kukoricával-2. és 4. helyen is az van, vagyis a legtöbb amiből benne van.. A TotW-ban nincs semmi gabona, kukorica, csak édesburgonya, zöldségek és gyógynövények. Tahát sokkal jobb!!! Ajánlom figyelmedbe a dogfoodanalysis.com oldalt, ahol több nálunk is kapható táp értékelését megtalálod.

Viszont óvatos légy, egy kisebb mennyiséget kóstoltass,úgy kiderüljön, mennyire bírja a kutyád gyomra a másik tápot, mivel abban sok a hús.Ezért 2-3 hétig keverve, a régi arányát fokozatosan csökkentve add.Ha nincs hasmenés, vakarózás stb, akkor mehet.

2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsatok totw-ra, ha megengedhetitek magatoknak :D
2012. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!