Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya mit lehet vele...

Kiskutya mit lehet vele csinálni este?

Figyelt kérdés

3napja van itt nálam egy kiskutya este folyton sír,nyüszít.

rajta kívül még van két kutya a háznál szabadon,egy szuka magyar vizsla,meg egy palota pincsi kan kutya

nem bántják a kiskutyát(kan) este kint is aludt velük de nyüszített.első este velem aludt a szobában hiába simogattam nem nyugodott meg.de ha napközbe kint van,behozom azonnal elhallgat és alszik,annyira nyugodt akkor.kicsit még fél

hogy lehetne lenyugtatni este h ne sírjon? majd megszokja és akkor nem fog? hány nap az még?


2012. aug. 30. 21:13
 1/6 anonim válasza:
Nyugi, nálunk is így volt kb. 1 hétig. Utána már nem sírt... Mi kezdetben elaltattuk, mármint simogattuk és addig maradtunk vele, míg nem aludt :)
2012. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad babusgatni ha sír!Különben azt tanulja meg, hogy sírok és idejönnek hozzám. Meg fog nyugodni csak ismeretlen neki a hely. Max egy hét és nem fog sírdogálni :)
2012. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A simogatás jutalom. Ha rossz viselkedés közben simogatod, azzal csak hátráltatod, hogy leszokjon, róla, vagy pont rászoktatod, aztán szenvedhetsz vele, mire abbahagyja. Hagyd figyelmen kívül, ha sír, pár nap és befejezi.
2012. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mennyi idős azt pontosan nem tudom 2hónapos körül lehet már nem pici de nem nagy,elég játékos,harcias

én is ugy csináltam h elaltattam lekapcsoltam a tv-t és aludtunk de egy óra múlva fent volt hiába simogattam nem aludt el kb fél óra múlva aludt de egy óra múlva megint fent volt vonyított sírt. a "nagy" kutyák" meg félnek tőle...

2012. aug. 30. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad simogatni. Nehéz kibírni mert aranyos, tudom, nekem a német vizslám most 3 hónapos, de kb 2 nap alatt leszokott a sírásról. Persze nem szabad mindig figyelmen kívül hagyni a jelzéseit, de ha mindig odamész és álomba simized, akkor azt tanulja meg hogy neki nyüszíteni kell, és akkor kap simogatást, és nem lesz egyedül. Tehát mindig mikor felébred nyüszíteni fog, akkor is ha felnő. Ne simogasd, hagyd figyelmen kívül
2012. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!