Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veresegyházáról vannak itt...

Veresegyházáról vannak itt kutyások?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözünk, és infót szeretnék, hogy van-e esetleg körbekerített kutyafuttató? Vannak-e és hol kutyabarát helyek, pl. étterem vagy bármi, ahova bejöhet ő is, vagy a teraszra beülhetünk vele.

A kutyasuli lapját már megtaláltam, milyen hely?


2012. aug. 31. 07:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Veresegyházról.... bocsánat az elírásért
2012. aug. 31. 07:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a kutyasuliról tudok nyilatkozni, mivel amióta kutyám van (másfél éve) odajárok. Mostmár csak edzeni igaz, de régebben elvégeztük az engedelmes tanfolyamot. Mi érdekelne a kutyasulivan kapcsolatban? A kiképzők jófejek, lehet tőlük kérdezni, és hozzáértőek is.
2012. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még nagyon kölyök a kutyu (gyepiról mentett), épphogy 3 hónapos, de már most vannak vele problémák. Ezeket én annak tudom be, hogy nagyon korán el lett szakítva az alomtársaitól meg a mamitól is és a korai szocializáció az bizony kimaradt.

A nagy gondom az, hogy nem tud "normálisan" játszani. Nagyon durván harap. Már próbáltam a nyögök egyet és hátatfordítok-tól kezdve a NEM-en át az ajtón kitevésig mindent, de úgy látszik ehhez egyedül kevés vagyok.

Egyébként bűbáj kislány, csak durva és néha a tiltást nem veszi jónéven.


De remélem, hogy a kutyasuliban tudnak segíteni nekünk!

2012. aug. 31. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Van kölyökkutya tanfolyam is, biztos vagyok benne, hogy sok hasznos tanáccsal fognak tudni ellátni, ezek véleményem szerint mind korrigálható problémák, nagyobbnak tűnik mint amilyen. :) Csak kitartás kell hozzá, és következetesség, de ezt majd ott úgyis elmondják. :)
2012. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én gödöllői vagyok, így a gödöllői kutyaiskolát ismerem, mivel oda járok a kutyámmal így a másik iskoláról nem tudok nyilatkozni, illetve a város kutyázó adottságairól sem.

Gödöllőn van 3 "kutyafuttató", ami igazából hasztalan, ugyanis 5x10 méteres területekről beszélhetünk, nem tudom, Veresegyházán mi a helyzet.

Viszont ott nálatok a Gombási Cukrászda mellett tudom ajánlani mindenképp a Holdfény Éttermet!!!!!! Nagyon klassz a brigád, isteni a főztjük, jó áraik vannak, nem fogadnak el borravalót (az árakba vannak kalkulálva), lehet fizetni bármilyen fizetőeszközzel, és kutyát is lehet bevinni, sőt az étterem területén vannak kóbor kutyusok, cicusok, akik békések, és jól szocializáltak.

Az étterem közepén egy kis patak csordogál, amiben aranyhalak és teknőcök vannak, nagyon hangulatos! Egyszer mindenképp próbáljátok ki!!! :)


A kutyázás területén Halász Árpád telefonszámát tudom neked megadni privátban, ha szeretnéd, ő biztosan tud neked információt adni a veresegyházi kutyás életről is, illetve a kutyás helyekről, stb. :)

A veresi kutyasuli nekem személy szerint honlap alapján egyébként egész szimpatikus, de elfogult vagyok a gödöllőivel szemben. :)


Üdv a környéken, érezzétek jól magatokat! :)

2012. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Közben meg is volt a költözés.

Az utcánkban van egy méretben hasonló méretű lány kutya, nagyokat szoktak estefelé hancúrozni, szegénykémnek egy darabig be kell érnie ezzel, mert még mindig csomagolok kifelé és olyan beteg is lettem, hogy csoda hogy még lábon állok.

Már megkaptuk a veszettség ellenit is.

2012. szept. 7. 09:01
 7/9 A kérdező kommentje:

natesséklétezik!

Köszi mégegyszer a válaszodat!

Már járunk a kölyöktanfolyamra. Még tele "fóbiákkal" a lány, de már most kezd alakulni jóirányba a dolog! :)

Nagyon jófejek a kiképző csajok is, a gazdik meg a kutyák is.

Nem is gondoltam volna, hogy a klikk+juti ilyen hatásos. Már eljutottunk odáig, hogy nem szökik ki a kapun, ha kinyitom és kimegyek, csak körbeszaglászik, és ha hívom/bemegyek, akkor jön hozzám/utánam jutifalat nélkül is. :D :D

Valamint tegnap sikerült pórázrángatás nélkül elmenni az utcánkban, ami azért nem kis "megrázkódtatás" a kutyának. A sok kertben tartott kutya, akiket nem nagyon sétáltatnak vicsorogva, ugatva, kerítést döngetve szaladnak a portán ide-oda. De sikerült!! :D :D

2012. szept. 21. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Na szuper! Ennek tényleg őszintén nagyon örülök! :)


A csajok tényleg nagyon jófejek én is bírom őket. :)


Még az is lehet, hogy majd összefutunk, ha már nagyobbak lesztek. :D

2012. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedve kérdező!


Örömmel olvastam a soraidat, és örülök, hogy ennyire tetszik a veresi suli, legközelebb ha valaki kérdezi tőlem, akkor a te és a másik válaszoló tapasztalatait meg tudom vele osztani! :)

Nagyon ügyesek vagytok, így tovább! :)


Szép napot! :)

2012. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!