Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hétvégi nyíregyházi kutyás...

A hétvégi nyíregyházi kutyás fesztiválra, felvonulásra (fesztivál az állatokért) jön, , innen", a válaszadók/olvasók közül valaki? Ha igen, milyen kutyussal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Én meggondolnám a helyedbe, mert kint lesz a kutyasuli bemutatóval akiről itt össze-vissza hazudtál. Nehogy megfogják a grabancod :))))
2012. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Már elnézést,én nem hazudgáltam semmit.Bő egy éve megemlítettem,hogy velem meglehetősen bunkón bántak,ezért a stílusuk nem jött be,s váltottam másra.Lehet valaki szakmailag jó-egyik oktatómhoz hasonlóan-de attól emberileg nem feltétlenül a legjobb.Mellesleg,senki nem fogja megmondani,milyen rendezvényen vehetek részt a kutyáimmal-hozzáteszem,mindegyiken ott vagyunk.De látom,nagyon a bögyödben van,hogy nem istenítettem én is őket,ha így,több évre visszamenőleg még mindig ezen lovagolsz :))
2012. aug. 31. 21:45
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja,igen,az,,össze-vissza hazudás"annyiból állt,hogy azon egy alkalomkor,amikor meglátogattam őket és nem éppen normális,udvarias hangnemben beszéltek velem(ahogyan én megtisztelem azokat az embereket,akikkel kommunikálok)meg mertem osztani negatív tapasztalatomat itt,s nem őket,hanem egy másik kutyasulit merészeltem(pofátlan módon!!)ajánlani egy kedves akkori kérdezőnek :))
2012. aug. 31. 21:48
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos rossz hírem van, mert én beszéltem veled!! Kint sem voltam amikor gyakoroltál, de amikor kimentem tiszta koszos volt a nadrágod biztosan nehezen fogtad meg a kutyád! Elmondtam, hogy látszik, hogy van mit javítani a kutyáddal való kapcsolaton! Nem láttam hogyan ugrik stb, te azt állítottad azt kritizáltam! Én kiállok a viselkedésem és a mellett amit mondtam, de vasárnap megnézem személyesen is tudsz e kritizálni hazudozni vagy csak itt a neten :)) Ja aki magyarázkodik /hazudósok szoktak/ azok mindig több üzenetet írnak egymás után, tudod azért mert zavarba vannak ha kiderül a hazudozás:)))
2012. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszos nadrággal?Nehezen megfogható Rexike?Meghalok :)) Rólam sok mindent el lehet mondani,de azt utolsónak sem,hogy hazudok.Ezt piszkosul kikérem magamnak.Szégyen,gyalázat,hogy engem hazugnak nevezzenek,ismeretlenül-azért,mert nem kaptam azt a hangnemet,amit vártam!
2012. aug. 31. 22:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én lehetek,akivel beszéltél,mivel alaposan visszagondoltam az esetre(naplót is vezetek,tehát vissza is olvashatom bármikor)de arra nem emlékszem,hogy ilyet kaptam volna,hogy van mit javítani a kapcsolatunkon.Kézjelekből,szemvillanásból ért a kutyám,elsőre reagál-és igen!nem volt koszos a nadrágom.Sok komment-az igazam védem,jogosan.
2012. aug. 31. 22:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Illetve,aki kint volt velünk,végignézett nem egy akadályt,ahogyan ugrik a kutyám,többségét helyesen-egy volt csak,amit helytelenül ugrott,arrafel megkaptam,hogy így meg úgy.Jó,hogy szerencsétlen kutyám még életében nem találkozott olyan típusú akadállyal.Sebaj,mindenesetre a leírtak alapján nem velem,velünk találkoztál.
2012. aug. 31. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Megint több válasz megint magyarázkodás! Én nyitottam ki a kutyasulit kérdeztem van e valami amiben segíteni kell /javasoltam, hogy ha nem ugrott lehet jobb a tömör akadállyal kezdeni a gyakorlást/ és ott hagytalak kb 50 perc múlva mentem vissza mert kezdődött a kölyökovi. A feneked tiszta sár volt:))) a kutyád félt, nem volt magabiztos ez már bejövetelkor is látszott. Összetenném a két kezem ha ismeretlenül megengedik, hogy eljöjjek gyakorolni, olvastam, hogy azt mondtam, hogy majd ez pénzbe kerül!? ilyet nem mondok senkinek így neked se. Zavar, hogy aki ilyen lehetőséget kap össze-vissza hazudozik az interneten, vasárnap megnézem milyen ügyes a kutyád :)))
2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg más is kaphatott ilyen lehetőséget-ha már ilyen nagyvonalúak a dolgok-mivel a leírásban szereplő mondatok illetve helyzetek nem stimmelnek.A magyarázkodás"-nak titulált mondataim a dolgok ellenkezőjét igyekeznek bizonyítani.S mellékesen,nem seggeltem el,arra biztosan emlékeznék :))
2012. aug. 31. 22:57
 10/15 A kérdező kommentje:
A kutyum érkezéskor is olyan volt,mint mindig,érdeklődő,kíváncsi és,,felpörgött".Már csak ismerem a saját kutyám...:)
2012. aug. 31. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!