Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt labinak mekkora kell?

Felnőtt labinak mekkora kell?

Figyelt kérdés
Felnőtt labradornak mekkora fojtó kell?Sima,egysoros fém fojtóra gondolok.Még kölyök a kutyám,de most lehetőségem van nagyon jó áron hozzájutni cuccokhoz,ezért szeretném előre megvenni.Hány cm-es kell majd neki kb?

2012. aug. 31. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó áron? Mikor láttál te sima fém fojtót nem jó áron? A legolcsóbb felszerelések közé tartozik, ha minden félévben veszel egyet, akkor se kiadás :)
2012. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az én labimnak ilyen van!

[link]


nagyon jó nagyon szeretem!

2012. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyébként az üzletekben is 300- és 1000 Ft között kaphatni, ami nem egy nagy összeg egyébként sem.


Sajnos a méretet nem lehet előre megmondani, megjósolhatatlan, mennyire lesz a kutyusod nagy, zömök, atletikus testalkatú, esetleg elhízott, stb.

Az sem mindegy, hogy kan-e, vagy szuka, melyik kennelből való, stb.

Ez csak akkor derül ki ha az adott egyed felnő, szóval légy türelmes, biztosan később sem lesz eget rengető kiadás a fojtó! :)

(Amúgy egy labradorra minek fojtó?)

2012. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kb 55cm-es, de függ majd a kutyádtól, hogy mekkora lesz.

A normális nem egészen tartozik a legolcsóbbak közé, az a 3-400Ft-os amiről pár hónap alatt lekopik a króm tényleg nem tétel, de egy tartósabb sprenger attól függően, hogy ki mennyire akar extrát meg honnan tudja beszerezni akár 6e Ft-ba is kerülhet.

2012. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Jó,tudom hogy pont ez z legolcsóbb felszerelések egyike,nem is ezen akarok spórolni,de ha veszek ezt-azt,megveszem egyszerre. :) Azért kell a fojtó,mert kell a kiképzéshez.Minden kutyámnál használtam,tudom használni,nem fojtogatni akarom a kutyát. :)
2012. aug. 31. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Bocsáss meg, nem akartam beletúrni a magándolgaidba, nem is tudom, miért kérdeztem meg, elnézést a tapintatlanságomért!

2012. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondtam semmi rosszat,nem szóltam le senkit,Téged sem,mert kérdeztél.Én válaszoltam,ennyi.Nem rosszindulattal válaszoltam,ha félreértetted,sajnálom.Nem hinném,hogy okot adtam arra,hogy ilyeneket írj.

A válaszokat köszönöm,a témát itt le is zárnám.

2012. aug. 31. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem szóltál le, ezzel én is tisztában vagyok! :)


Én tudom (pontosabban érzékeltem), hogy szívesen válaszoltál, de így utólag vettem észre, hogy milyen bunkó kérdést mertem feltenni, ami miatt szégyellem magam, és ezért írtam, hogy elnézést kérek, a te válaszoddal semmilyen problémám nincs.

Nem értem az előbbi hirtelen felindulásodat, nem hinném, hogy a bocsánat kérésemmel okot adtam volna, hogy így reagálj vissza.


Őszintén sajnálom, hogy félre értettük egymást, és még egyszer elnézést!


Jó kutyázást!

2012. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom,én is félreértettelek,de sajnos azt vettem észre,hogy ezen az oldalon sok olyan ember van,aki rögtön nekiugrik a másiknak,ha nem egyezik a véleményük. :/

Köszönöm,nektek is jó kutyázást kívánok! :)

2012. aug. 31. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos az emberek egyre agresszívabbak egymás irányába, és sokan ki is használják az arctalan, névtelen fórumozás adta lehetőséget az "okoskodásra".


Mondjuk ha azt vesszük, hogy egy kutya milyen lesz, ha nincs megfelelően levezetve az a sok-sok energiája (fizikai-, szellemi-, és ösztönenergiák egyaránt), akkor milyen agresszívvá, kiszámíthatatlanná válik, akkor miért lenne ez másképp az embereknél?

Gondoljunk csak bele, hogy az emberek mennyit mozognak, és hogy viselkednek? Dettó ugyanaz... Nagyon-nagyon kis réteg van, aki megfelelően fárasztja saját magát és ők nem is ilyen labilis idegrendszerűek, hanem kiegyensúlyozott emberek.


De ez csak az én személyes megfigyelésem alapján levont következtetésem. :)

2012. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!