Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon óriás uszkár...

Magyarországon óriás uszkár kennel?

Figyelt kérdés
Magyarországon van óriás uszkár, vagy csak külföldről lehet venni?
2012. aug. 31. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Google-t miért nem próbáltad?
2012. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, akuminak igaza van, de ha jobban belegondolunk, a gyakorin szereplő kérdések többségét a Google is meg tudná válaszolni... :)

Mindenesetre itt egy oldal, ahol egy magyar óriás uszkár tenyésztő adatai és elérhetőségei vannak (én is a Google-t használtam :D) :

[link]

2012. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néztem googlet, és én is megtaláltam, ezt az ipolyszéli kennelt, de utoljáta 2007-ben volt almuk
2012. aug. 31. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok kennelben van alom folyamatosan, csak elkelnek weboldal nélkül is, ezért nem frissítik. Egy e-mailt vagy telefont megérhet a dolog.
2012. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az egyetlen olyan kennel, amiről úgy tudom, hogy jelenleg is létezik Magyarországon:

[link]

A tenyésztő neve: Felicitas Vontin. Ő egy német hölgy, de azt hiszem tud valamennyire magyarul. Harlekin óriást is tenyészt: [link]

Remélem tudtam segíteni.

2012. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az előző hozzászólásom után találtam még ezt a kennelt: [link] (Apricot-red)

Felicitas Foltin kennelében, mint ahogy azt láthatod is, harlekin babák is szoktak születni, ha esetleg a különlegesebb színváltozatok érdekelnek. Üdv!

2012. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!