Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz kiskutyát vennék tudnáto...

Mopsz kiskutyát vennék tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Mopszot szeretnék venni, lehetőleg kennelből (legalábbis biztosan nem szaporítótól).

Tudtok most olyan helyet ahol van eladó kiskutya?

Mennyibe szoktak kerülni körülbelül?


2012. aug. 31. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, pest megyén túl azért nem mennék :))
2012. aug. 31. 16:24
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2012. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
És gondolom ingyen szeretnéd megkapni? Álmodj királylány! Ha valóban tenyésztőtől akarsz vásárolni, akkor mozdulj ki otthonról, és állj sorba, mint a boltban a kenyérét. Egy komoly tenyésztőnek már akkor megvannak a kuncsaftjai, mielőtt az alom megszületik, sőt azokra is melyeket még csak tervezget. Nem szaporítóról van szó hangsúlyoznám!
2012. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedvesem mint informatikus gyakran használom a google-t, de nem böngészném át az összes kennelt - amiket nem is ismerek -, hogy van-e éppen kutyájuk.

Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, ne válaszolj, én pedig megoldom segítség nélkül, csak lassabban.

2012. aug. 31. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:

Biztosan az én fogalmazásommal van a baj, az "eladó" és a "mennyibe kerül" nálam azt jelenti hogy fizetnék érte.

Mivel nem mozgok ilyen körökben, kérném a segítséget.

Nem várnék egy évet, nem kell a leghíresebb kennelből, nem kifutóra lesz a kutya.

Csak tudjam hogy egészséges, és legyen törzskönyve.

2012. aug. 31. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Debreceni vagyok tehát elég messze vagyok de én Derecskéről vettem mopszot.Állatorvostól vettem 80ezer forintért törzskönyves több 10 kupát nyertek a szülei meg Mazsola(nem én neveztem el hanem anya...),Junior nyertes is lett tehát szerintem bőven megérte ennyit kiadni érte.

Ha kennelből veszel 60-70 ezer Ft alatt ne számíts rá hogy kapsz egy teljesen fajtiszta mopszlit!

Egyébként tenyésztőtől(50ezertől már kapni mopszot) is lehet venni csak nézd meg emberileg milyen hogy tartja-e a kutyákat az anya és a kan boldog-e megegyezik e a fajtaleírással és kicsit kövér legyen(könyv szerint átlag testsúly 6,5 kg,Úgy az igazi mopsz hogyha van 8-9 kg) mert ha nem az akkor nem olyan szép meg furi!Egyébként az ár ne riasszon vissza a 14-15 év alatt többszörösen visszahálálja.


UI.: 50ezer alatt soha sehonnan sem kapsz fajtiszta mopszot!!!

2012. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!