Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondort nagyon rossz ötlet...

Komondort nagyon rossz ötlet lakásban tartani, ugye?

Figyelt kérdés
Le vagyok nyűgözve a komondoroktól, de valahogy még én sem tudnám elképzelni lakásban... Valaki esetleg hallott lakásban tartott komondorról?
2012. aug. 31. 16:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Nagyon rossz ötlet.

2012. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon rossz ötlet
2012. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 Szilvi & Argos ***** válasza:
91%
A lehető legrosszabb ötlet!!! Hacsak nem kertes házban laktok úgy, hogy azért sokat lehet a kertben is...
2012. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Sejtettem:( annyira utálok lakásban lakni, mindegy egyszer majd egy nagy kertes házban...
2012. aug. 31. 16:50
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Ahol régen laktam, ott tartottak komondort panellakásban, de többet nem tudok róla, mert mindig olyan elmebeteg időben sétáltak, amikor senki más, pedig a kutyával nem volt gond így ránézésre... Mondjuk azon elsőre nem látszott, hogy komondor, valami mentett állat lehetett, kicsi is volt, a szőre meg valószínű épp egy tövig nyírás után próbált helyrejönni, csak az állatkereskedésben mondták, hogy amúgy az komondornak készült :)
2012. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
19%

Igen, hallottam már ilyet. Nem volt semmi baja. Ha elég nagy a lakás, hogy ne borítson fel lépten-nyomon valamit, akkor nem gáz.

[link]

2012. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom amúgy elképzelhetetlennek, bár tény, hogy valószínűleg sem tenyésztők, sem fajtamentők nem adnának lakásba komondort :D De ettől függetlenül szerintem megoldható, még ha nem is az első gondolatom a fajtáról.

A fajtamentőknél amúgy van láttam puli-komondor keverékeket, az szerintem ideális középút lenne ilyen helyzetre :D

2012. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Én is láttam youtube-os videót, ahol lakásban volt tartva a komondor. Örülök, hogy annyira mégsem elborult ötlet, csak rengeteg ember szerint az. Hallani prot és kontrát is.
2012. aug. 31. 16:57
 9/52 A kérdező kommentje:
Már amiatt is őrültnek néztek, hogy huskyt akarok lakásban tartani, és gyönyörűen megvan:D
2012. aug. 31. 16:58
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Na hát nekem is megmondták a menhelyen, mikor hazavittem a kutyát, hogy ez nem fog megmaradni lakásban, hiperkatív, neveletlen, hú, borzalom. Aztán kennelben felnőtt 2,5 éves létére olyan volt, mintha világéletében lakásban élt volna, csendes, nyugis, szobatiszta. Vannak dolgok, amiket nem lehet előre megjósolni, majd csak akkor derül ki, ha az ember kipróbálta. Ilyen a komondor a lakásban is szerintem :) Viszont én azért alapvetően azt vallom, hogy amíg a kutya a gazdával lehet, és szeretik és foglalkoznak vele rendesen, addig nagy baj nem lehet.
2012. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!