Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged is idegesítene, ha...

Téged is idegesítene, ha rondának titulálnák a kutyád?

Figyelt kérdés
Ma kicsit a lelkembe tapostak. :( Leocsmányozták a goldenemet, mondván, hogy úgy néz ki, mint egy birka. Nem tudom, lehet, hogy nem a legszebb kutyák a golden retrieverek, de azért ocsmánynak nem mondanám. Nekem meg kifejezetten szépek. Tudom-tudom, ez a lényeg, de azért nem jó hallani másoktól, hogy lerondázzák a kutyádat, nem?

2012. aug. 31. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze,idegesítene. Nem tudsz mit tenni, mint nem foglalkozni vele . ( Vagy bevered a képét ... )
2012. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigy volt, mert neki nem lehet goldene. Én imádom ezt a kutyafajtát, remélem nekem is lehet egyszer :)
2012. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy történt csak úgy beszólt valaki vagy mi ? Tuti mondtam volna az illetőnek hogy még így is szebb mint te.
2012. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Engem nem idegesítene mert nekem szép. :) (egyszer apukám azt mondta a törpepincséremre, hogy ha rá néz elhányja magát) De annyi szeretettet ad, hogy nekem ő a legszebb kutya a világon.
2012. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
nincs kutyám szóval nem
2012. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kiállításon randázták le a kutyám színét a c.gók. Hozzátenném az ugyanolyan színű kan nyerte a kiállítást :D
2012. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában mindenki dícséri a pincsi keverékem milyen gyönyörű. Kivéve apám és a mostohaanyám,valamint a nagymamám .Szerintük kifejezetten csúnya,meg ufó feje van,de nem zavar,csak bosszant hogy piszkálják. Apámék csak poénkodnak,nagymamám meg igazi régimódi neki egy kutya németjuhásznál kezdődik.
2012. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De ez hogy történt csak úgy beszólt valaki vagy mi ?


Szomszédba jöttek vendégek, én főztem bent, de nyitva volt az ajtó, és hallottam, amikor mondta egy nő, hogy "Figyeld már az a kutyát, hogy néz ki. Olyan, mint egy birka. Ocsmány."


Tény, hogy nem felnőtt, hanem növendék kutyáról van szó, és ugye a nagytestű kölykök, hogy is mondjam...aránytalanok. :) Talán ez volt az oka a nemtetszésnek.


Amúgy kutyásoknak szól a kérdés, 42%-os, ha esetleg nem jöttél rá.

2012. aug. 31. 19:34
 9/21 A kérdező kommentje:

*Nekem egy kiállításon randázták le a kutyám színét a c.gók.


Na szép. :D Nem vagyok rasszista, úgyhogy inkább nem írok semmit. :)


Tudom, hogy nem kell vele foglalkozni, de nekem olyan, mintha a gyerekemet rondázták volna le. Amúgy is mindent magamra veszek, de látom nem csak én találkoztam ilyen "kedves" emberekkel.

2012. aug. 31. 19:38
 10/21 anonim ***** válasza:

Kutyafuttatóra jár ki egy öreg néni két krémszínű (már majdnem fehér) színű retriverrel, nah azokat énm is birkának hívom...hullámos szőrük van, dagadtak, nincs is kutya formájuk...egy meghízott juhra hasonlítanak...lefekszenek a gazdi lába elé és amíg nem indulnak el haza addig ott is döglenek....ocsmánynak nem mondanám őket, csak birkákra hasonlítanak,de Én a birkákat is szeretem....


23N

2012. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!