Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyusra adhatok bolhany...

Benti kutyusra adhatok bolhanyakörvet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne adhatnál? Gondolom kint is szokott lenni, nem?:) Akkor meg bizony elkaphat kullancsot, bolhát.
2012. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne adhatnál? Csak ne nyalogasd :)
2012. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 blanka17 válasza:
Van egy fajta aminél nem gond ha hozzáértek,vagy ha veletek alszik,de most nem ugrik be a neve. Mintha a bio benne lenne a nevében. Próbáld ki az ultrahangos,nyakörvre rakhatót.
2012. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ,szokott kinn is lenni,csak azért kérdem mert a dobozra,az volt írva,hogy kinti használatra,viszont régebben olvastam -azt hiszem itt az oldalon-,hogy benti kutyusokra is adnak.
2012. aug. 31. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hahahahaha:D Szerintem azt úgy értették, hogy ne megegye a kutyád, hanem rakd rá kívülről, tehát a nyakára:)
2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet rá tenni, de akkor nem szabad puszilgatni, stb. Sétáknál bizony jó szolgálatot tehet. Az ultrahangos riasztóról sajnos rossz véleményem van, több kutyástól tudom, hogy nem sokat ér, ugyanúgy felszedte a kullancsot a kutya.
2012. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
m lakásba tartom a kutyát és semmi bajom pedig ölelgetem is meg néha puszit is kap
2012. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!