Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskós kérdés. (? )

Tacskós kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem sokára kapni fogok egy tacsit és a 101 nagykutyába láttam, hogy ha hetente egyszer szarvasbőr kendővel áttörlöm a szőrét az fürdetés mellett elég. És az lenne a kérdésem, hogy lehet kapni nem is drágán ilyen szemüvegtörlőt ami szarvasbőr. Biztos láttatok már olyat, általában új szemüveghez adnak. Szóval, hogy az jó lenne erre a célra, mert nagyobb szarvasbőr kendőt én nem tudok.


17/L


2012. aug. 31. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Nekem is tacsim van, de nem kell ápolnom különösebben a szőrét. Havonta fürdés, meg pár naponta kifésülöm neki az elhalt szőrszálakat. Így is gyönyörű a szőre. A természetben sem dörgölődnek oda a szarvasokhoz, hogy szebbek legyenek.
2012. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, az amerikaiak kicsit eltúlozzák ezeket a dolgokat :)
2012. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges törülgetni. Ha jól eszik, rendesen van tartva, akkor szép sima lesz a szőre. Én nem is fürdettem soha a tacskómat, mégis nagyon szép, ápolt bundája volt. Nem kell túl parázni, nem minden jó, amit a 101 kutya műsorban látsz
2012. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!