Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vacog a kutyám szája...

Miért vacog a kutyám szája nyáron?

Figyelt kérdés
Nagy melegben is szokott vacogni ha lent sétálunk de nem mindig.

2012. aug. 31. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak séta közben, vagy otthon is? És milyen gyakran csinálja?

Az én kutyám akkor produkált néha ilyet, amikor még ivaros volt, és épp tüzelt. Olyankor sokkal jobban próbált felvenni minden szagot. Volt, hogy percekig állt egy fűszál előtt, és szagolta. Aztán lehet, hogy kicsit meg is nyalta a lepisilt fűszálat, mindenesetre 1-1 ilyen nagy szaglászás után neki is elkezdett remegni a szája, volt, hogy annyira, hogy még a nyála is elkezdett csurogni:) pedig egyáltalán nem nyáladzós fajta.

2012. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor ha sétálunk :) és kb.minden harmadik sétánál :)) és csak akkor ha szaglászik a fűben vagy ha pisil.
2012. aug. 31. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyről beszélünk, de hogy pontosan mi okozhatja ezt az önkéntelen rángatózást, azt sajnos nem tudom.
2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
okés :D koszi :)
2012. aug. 31. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:
fiú? Mennyi idős?
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fiú és 3 éves :)
2012. aug. 31. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem vacogás . Valszeg valami szuka szagot érez annak a pisijt szaglássza ilyenkor a kanok ezt csinálják.
2012. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akk biztos :DDD
2012. szept. 1. 00:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt "pampogás-nak" hívom, tisztára olyan ilyenkor az én fiúm, mintha folyamatosan p-p-p-p-p- hangot akarna kiadni.

Tüzelő szukát érez a közelben azért csinálja.

Talán az ivartalanítás megoldaná, de ha csak ennyi a "gond" vele, nem érdemes.:)

2012. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, kattog, és nyáladzik:))) Egy épp időben levő tüzelő szuka járt ott előtte:))))
2012. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!