Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok ebben a helyzetben...

Mit tudok ebben a helyzetben csinálni? Nem bírom sétáltatni a kutyámat!

Figyelt kérdés

Van egy Cane Corso felnőtt Kan om ,akit nem tudok kivinni sétáltatni!

A szomszédunkban van festik a kaput 2 hete és szabadon járkál ki-be egy Német dog.

Embereket még csak-csak nem bánt ,de kutyákat!

Nem merem akkorse arra vinni a kutyámat ha a kapun belül van, nem hogy most.

Széttépné a kutyámat,mint a rongyot.

Mit csinálhatnék?


2012. szept. 1. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáltad már udvariasan megkérni a szomszédot, hogy legyen tekintettel a félős emberekre (meg a Mo-i jogszabályokra) és zárja el a kutyáját?


ha igen, és hatástalan volt, akkor a jegyzőnél jelentheted a dolgot, illetve hatásos tud lenni a paprikaspray is...

2012. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze szóltam neki !

De hát egy bunkó ember az

2012. szept. 1. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Amikor sétálni indulsz, szólj a szomszédnak, hogy hívja be a kutyát, és csukja be a kaput.

Nálunk hasonló helyzet van. Nekem egy kan foxim van, a szomszédnak egy kan rottweilere. Kerítés ugyan van, de a foxim előszeretettel hergeli a rotit, az meg az első alkalommal sikeresen áttörte az akadályt, és már nálunk is volt. Azóta a rotit az előkertben tartják, és mielőtt hátraengedik pár órára játszani, mindig átszólnak, hogy zárjuk el a kutyánkat. Általában olyankorra időzítjük a sétát, vagy bejön addig a házba.

2012. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó! Ilyet én még nem is láttam, hogy két szomszéd ilyen szép egyetértésben meglett volna. :) Irigyellek.
2012. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Ehhez még különösebb egyetértés sem kell, csak ép ész.:) Az említett szomszéddal egyébként szinte semmi kapcsolatunk nincs, a kertünk hátsó oldala érintkezik csak, amíg a kutya, és nyomában a rémült gazdi meg nem jelent nálunk, nem is ismertük egymást. Egyikünk sem akarja, hogy összeverekedjenek a kutyáink, vagy esetleg felhergelt állapotban a körülöttük lévő gazdiknak/gyerekeknek ártsanak, egyikünknek sincs pénze arra, hogy az érintkező, meglehetősen hosszú részre erős kerítést építsünk (a drótkerítés átszakítása egy másodperc volt a rotinak), így az egyetlen járható út a folyamatos együttműködés.

2012. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, ritka manapság az, hogy két épeszű ember él egymás szomszédságában. :(
2012. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!