Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki a rosszabb, aki csak...

Ki a rosszabb, aki csak egyszer megveri a kutyát, vagy aki megeszi a kutyát?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez egy hülye kérdés,nem önszántamból tettem fel,csak valaki megkért rá.
2012. szept. 1. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki megeszi az azért eszi, mert olyan kultúrához van szokva, vagy éhen halna a család ha nem ennék meg. Persze ez elég liberális, nem túl állatbarát gondolat - de azért ezt az oldalát is lásd
2012. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez komoly kérdés? Szerinted mégis? Ellenzem a kutyák és egyéb állatok bántalmazását, de ha egyszer fordul elő, akkor mégis csak jobb, mint megölni utána meg pörköltet főzni belőle a vasárnapi ebédhez.
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki megkért rá? Haggyad már!
2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
62%
Lehet, hogy sokan ezért megköveznek, de mellettem leélte egy kutya az életét. Szerintem nem volt rossz élete. Amikor csak tudtam, hurcoltam magammal mindenhova, keverék, harminckilós középkutya volt, úgy neveltem, hogy embert semmiképpen n e m haraphat meg. Egyszer konfliktba keveredtem, beszállt a balhéba, ezért megvertem. Vezérelv, embert n e m h a r a p h a t m e g.
2012. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésednek nincs értelme. Ha Magyarországot nézzük, akkor ott nincs kutyaevés. Tiltja a törvény.

Ha a világban nézzünk körbe akkor sok helyen a kultúrájuk, vallásuk miatt esznek kutyát. Az ő esetükben ez nem rossz. Én ha otthon enné valaki a kutyáját, már rohannék és feljelenteném,lejáratnám, hogy méltó büntetést kapjon. Egy idegen országban ahol szokás, kultúra miatt eszik, én tiszteletben tartom az ország szokásait,kultúráját.

A kutyaverés is lehet más és más. Aki kutyatartó az tudja hogy a kutyák úgy viselkednek mint a gyerekek. Van amikor a kutya olyan rossz dolgot művel,hogy a gazdi mérgében elfenekeli a kutyát. A kutya ilyenkor meg se nyikkan, füle lapul,és lefelé néz a földre, mert tudja rosszat tett. Ez nem olyan eget verő bűn. De ha valaki úgy ver egy állatot( és mindegy milyen állat) hogy élvezetből,kínzás gyanánt, nos annak a kezét én törném el..


Csak megjegyzés: Mielőtt még jönnél azzal,hogy azok az emberek akik kultúra vagy szokás miatt esznek kutyát milyen undorítóak, és pfújjj.. Akkor gondolj arra, hogy Indiában a tehén szent állat. Az ő szemükben mi is egy "kutyaevők" vagyunk..

2012. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni, hogy kutyát egyek a komolyabb verést sem.

A kutyaevés egyes kultúrákban teljesen normális ahol a kutya csak étel. Indiában pl marhát nem esznek mert szent állat, mi meg zabáljuk.

2012. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tavol elo válasza:
100%

"intrepid válasza:


Lehet, hogy sokan ezért megköveznek, de mellettem leélte egy kutya az életét. Szerintem nem volt rossz élete. Amikor csak tudtam, hurcoltam magammal mindenhova, keverék, harminckilós középkutya volt, úgy neveltem, hogy embert semmiképpen n e m haraphat meg. Egyszer konfliktba keveredtem, beszállt a balhéba, ezért megvertem. Vezérelv, embert n e m h a r a p h a t m e g."



O nem embert tamadt, hanem osztonosen teged vedett! Ha teged megtamadott volna egy oroszlan vagy egy kutya akkor is a vedelmedre kelt volna, olyankor nehez vezerelveket alkalmazni amikor a "gazdit" bantjak, hisz elotte meg nem talalkozott ilyen situacioval! Bocs, hogy ezt irom de bunkosag volt ezert bantani!!!!!

2012. szept. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!