Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mega menütől kakil zöldet a...

Mega menütől kakil zöldet a kutyusunk?

Figyelt kérdés
eddig a jó minőségű tápot kapta (Happy dog, belcando), szólt egy ismerősünk, hogy a mega menüben sokkal több a fehérje, nagyon jó minőségű és az ára is sokkal kedvezőbb. szóval kipróbáltuk, de azóta zöld a kakája, tudom, hogy ez az epe miatt van... de ez normális szerintetek?aki etet még menü menüvel annak mi a tapasztalata?
2012. szept. 2. 08:18
 1/3 anonim válasza:
igen
2012. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A mega menü nem túl jó táp, mivel igaz, hogy több benne a fehérje, de ez inkább növényi eredetű. Főleg egy olyan kutyának, aki előtte minőségi tápot evett. Ha megteheted, inkább etess Happy Doggal, vagy ha spórolni akarsz, akkor ott a Josera, Brit premium, stb De a mega nagyon nagy minőségromlás a kutyádnak, ismerősödnek lehet hogy bevált, ha neki olcsóbb tápot evett addig a kutyája.
2012. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen igazatok van....hülye voltam hogy kipróbáltam...teljesen megkavarodott a gyomra...visszaálltunk az eddig bevált 2 tápra...rossz próba volt....olcsón a szar se kell....
2012. szept. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!