Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Plan Adult Sensitive...

Pro Plan Adult Sensitive kutyatápról tudnátok véleményt írni? Jó minőségű, tartalmaz-e mindent ami egy kutyának kell?

Figyelt kérdés
lazacos rizses táp, a mi 3 éves amstaffunk ezt eszi, mert nagyon érzékeny a bőre, szerintem szójaallergiája van. Nekünk bevált a táp, elmúltak a vörös kirágott foltjai a combján. Tudtok esetleg hasonló halas tápot, ami szintén megbízható? Ha ez elfogy, esetleg kipróbálnánk mást is.

2012. szept. 3. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez bevált, akkor ne próbáljatok ki mást. Örülj neki, hogy találtál egy jó tápot.
2012. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a pro plan tényleg nagyon jó minőségű,megfelelő táp a kutyának.szernitem se érdemes váltani mert az megterheli a kutya beleit.ha bevált egyfajta táp akkor amellett kell maradni.szerintem
2012. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két spánielünk is ezt eszi,és nagyon szeretik.Egyébként az egyik legjobb táp szerintem,ha bevált a kutyádnak,ne válts mert ők szeretik a megszokott kajákat.
2012. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pro plan egy nagy kalap kaki ... az egyik kutyám gyomorsavas lett tőle, a másik meg epét hányt ...

Millió más, jobb táp van, nem ilyen horror árban.

2012. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!