Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jó diéta kölyök...

Milyen a jó diéta kölyök kutyáknak?

Figyelt kérdés
A kutyánk 5 hónapos a diéta miértje a lágy széklete miatt lenne!Folyamatosan próbálgatjuk a különböző tápokat de a végtermék mindig túl lágy!Brit prémium,brit care,proplán.Ezeket már próbáltuk de nem jött be egyik sem!Dokinál voltunk szerinte semmi baja(a székleten kívül) paraziták kizárva!Amúgy jókedvű,szépen növekszik,nem tűnik betegnek!
2012. szept. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyakori tápváltás a probléma. Tápot mindig fokozatosan váltsatok.
2012. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senzitiv táp, csirkehús mentes ... és várjatok vele pár hétig. Amit felsoroltál az legalább a 3 hetenkénti tápváltást feltételezi ...
2012. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegyikből 1 nagy zsákkal etettem összesen kb 3 hónap alatt!
2012. szept. 3. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha attól függetlenül, hogy lágy még jól formált akkor az még normális, esetleg keverjetek a táphoz főtt rizst vagy adjatok mellé 1-2csirkenyakat. De az is lehet, hogy többet kap, mint amire szüksége van és ezért lesz hígabb, én is jártam már így egy darabig minden normális volt utána meg kicsit felhígult sokáig gondolkoztam mire rájöttem, hogy már nem nő olyan intenzíven így lehet kevesebb kell neki. 20%-al visszább vettem és minden normális volt újra.

Álljatok rá egy tápra (a felsoroltak közül a brit care tűnik a legjobb választásnak) és ha szépen fejlődik, aktív a kutya valamint a széklete csak lágyabb nem híg, folyós, akkor ne foglalkozzatok vele.

2012. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!