Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, ha egy 7 hónapos...

Az normális, ha egy 7 hónapos kutyának körtétől megy a hasa?

Figyelt kérdés
Amúgy is érzékeny a gyomra, majdnem mindig hígabb a széklete, kap is bélflóra erősítőt rá. De az orvos azt mondja, 1-1 hónapra tartsunk ezzel is szünetet. De hétvégente egy olyan helyen vagyunk, ahol gyümölcsös van. Most épp körte szezon és ha hazajövünk, onnantól napogig hasmenése van, de úgy, hogy ilyenkor sajnos nem bírja ki a sétákig és becsinál a lakásba. Pedig amúgy már szobatiszta. Lehet, hogy a gyümölcstől?
2012. szept. 4. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, bár a körte inkább fogni szokot, de lehet, hogy ahol vagytok valami mást szed össze ami miatt hasmenése van-
2012. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez borzasztó. Már vért is vettek tőle, mert azt hittük, valami felszívódási zavar. És ha bármi olyat is adok, ami nem kutyatáp-pl főtt csirkehús, attól is megy a hasa. Szóval őt ha akarnám, se tudnám mással etetni, mint táp. Próbáltunk már hypoallergén tápot is, semmi változás.
2012. szept. 4. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott valamivel érintkezik ami hasmenést csinál, növényvédő, másik kutya akármi.

Milyen fajta?

2012. szept. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

borzasztó borzasztó blablabla... basszus... ha tudjátok hogy érzékeny a kutyus gyomra akkor

a) vagy ne vigyétek magatokkal és vigyázzon rá addig más

b) vagy ne engedjétek el hogy mindent fel tudjon zabálni


mert előbb utóbb volt kutya nincs kutya lesz... aztán jöhet a kérdést hogy megdöglött szegény kutyuskám miért úgy hiányzik brühühühüüüü

2012. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi növényvédő szer. Németjuhász egyébként.
2012. szept. 4. 13:26
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ne blablázz itt nekem ész nélkül, mikor fogalmad nincs semmiről! Kár is ilyen üres hsz-eket írni!

1. Nem bízzuk rá másra, mert nem tudjuk.

2. Nem zabál fel akármit, csak a körtét.Mivel más nincs a kertben.

Ez egy sima kérdés volt, normális értelmes válaszokat várok, nem üres fecsegéseket okoskodóktól! Ha ellátnál az orrodig, na és ha az agyadig érne, amit írtam, akkor tudnád, hogy ki van vizsgálva, tehát nem fog csak úgy megdögleni. Itt csupán gyomor érzékenységről van szó és a kérdés szerintem elég érthető. De ezek szerint nem mindenkinek.

2012. szept. 4. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező az agyhalott az te vagy... ha egyszer tudom hogy a kutyámnak érzékeny a gyomra.. és TUDOD HOGY ÉRZÉKENY A GYOMRA, (mert spec az orvos is megmondta) és ahogy irod a tápon kivül mindentől megy a hasa akkor egyszerűen nem hagyom hogy valamit meg egyen a földről KÖRTÉT SE semmit se!


mert lehet te ugy gondolod hogy óó csak egy kis körte volt, de lehet hogy az ő érzékeny gyomra-ergo szervezete úgy fogja majd föl hogy kaput... és volt kutya nincs kutya hiába van kivizsgálva...

2012. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó, nem tudom, ki mondta rád, hogy agyhalott, de ha te mondod.....:D

Végülis én el tudom képzelni, hogy neked egyedül a Földkerekségen sikerül elérned, hogy a kutyád soha semmit ne egyen fel a földről! Pl ha egy percre elfordulsz, akkor sem eszik fel SEMMIT a kutyád! Persze a kiképzőknek sem sikerül azonnal, amikor még a kutyájuk kölyök, hanem ez egy tanulási folyamat, mert kb középfokon lehet elvárni a kutyától, hogy SEMMILYEN kaját ne egyen föl, dehát végülis ők és én sem vagyunk annyira tökéletesek, mint TE, hogy azonnal ezt elérjük tanítás nélkül a kutyánknál. igazad van. A te kutyáid sosem ettek fel semmit a világon a földről! Egyszer sem! Hát ez nem semmi.... de remélem, hogy ezt azért titokban te sem hiszed el magadnak! Úgyhogy kímélj meg a "nagyon bölcs" észosztásodtól! Minek írkál az ilyen hsz-eket? Semmi értelme nincs.Saját magadat meg mérgezheted tovább a rosszindulatoddal, meg kötöszködj inkább az utcán! NINCS SZÜKSÉG A FECSEGÉSEDRE, TÖKÉLETES KIKÉPZŐ!

2012. szept. 5. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!