Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szállodában kutyával?

Szállodában kutyával?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, aki már volt szállodában kutyával, hogyan érezte magát? Az étterembe beengedték a kutyust, vagy a szobában kell hagyni?

2012. szept. 4. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor vittük amikor Olaszországban voltunk kiállitáson. szobaketrecben aludt a hotelben, az étterembe nem vittük, de nagyon sokat vittük le a tengerhez.
2012. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hovarju ***** válasza:
100%

MI Horvátországban szállodában laktunk. Jól éreztük magunkat. A kutyát nem vittük be az étterembe a szobába maradt, de egyáltalán nem bánta.

Lehet, hogy megengedték volna, hogy bevigyük az étterembe, de kényelmesebb volt , hogy ő a szobában maradt. Cserébe mindig vittünk egy-egy finom falatot neki.

2012. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én sok szállodát néztem ahova mehet kutya,de ahol csak benti étterem rész volt oda a kutyát nem engedték be,de ha teraszos/kertes része is van oda ki lehet vinni, ezeket általában oda írják, tapasztalatom sajnos nincs,mert eddig volt kire hagyni a kutyát míg távol voltunk,így mindegy volt a szálloda,de most már nincs hol hagynunk őket,úgy hogy ha megyünk vhova ők is jönnek :)
2012. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Nálunk is az a helyzet, hogy eddig mindig volt kire hagynunk, de ez most megváltozott, és mindenhova visszük magunkkal. Szállodában eddig még nem voltunk, ezért is kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata. Mi belföldre mennénk, ahogy utána olvastam, a külföldi szálláshelyeken sokkal elfogadóbbak a kutyákkal. Nekem az a problémám, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a szobában ott tudom hagyni, lehet, hogy vonyítani fog.
2012. szept. 4. 20:14
 5/13 sippara ***** válasza:
100%
Egy ebéd idejére nem tudod egyedül hagyni? Akkor ott gondok vannak, először azokat kell rendezni, aztán semmi gond nem lesz a szállodával :) Egyébként vannak belföldi szálláshelyek is (egész jó áron), ahol szívesen látják a kutyákat is, sőt, itt-ott még ellátást is kapnak napi plusz egy-kétezer forintért.
2012. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ragaszkodsz a szállodához, van egy nagyon jó kutyás hely belföldön :)

Mi nyáron voltunk, könnyes szemmel jöttem haza, mert egyszerűen nem akartam hazajönni. A házigazdák velünk is és a kutyákkal is olyan aranyosak, kedvesek voltak, hogy a 30 évem alatt ilyet még egy nyaraláson sem tapasztaltam :)

A kutyák a teniszpálya kivételével mindenhova jöhettek, étterembe is. Medence is van, erre csak annyit mondtak, hogy hát ha a kutya belemegy, akkor figyeljünk, mert ki kell segíteni, nem fog tudni kijönni.

A környék is nagyon szép, rengeteg kirándulási lehetőséggel és fürdéssel :)

Itt a honlapjuk:

[link]


Itt meg tudod nézni a fotóinkat :)

[link]


Nekünk megvan a kutyás szállásunk, máshova nem is vágyunk :) Ja.. és ide csak kutyás vendégeket fogadnak :)

2012. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemesnép, Abbázia hotel - kutyás és elég jó hely. Van még több is, kifejezetten kutyás szállodát keress, nem lesz gond akkor.
2012. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia a ANTSZ szabályai szerint élő állat nem lehet étteremben :(

Viszont ott mindenképpen kérdezd meg ott vagy előre telefonon.

2012. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: teraszon, kiülős helyen sok helyen lehet - szerencsére
2012. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt nem hinném, hogy gond van a kutyámmal, borzasztóan ragaszkodó, de jóformán egész életében mellette voltam, gondolom ez annak is tudható be. Szófogadó, rendesen tud viselkedni, csak attól tartok, hogy idegen környezetben, bezárva egy szobába nem fogja tudni, hogy miért hagytuk ott, és vonyítani fog, de majd megoldjuk.

Köszönöm szépen M.-H. Alexandra válaszát is, örülök, hogy léteznek ilyen helyek, és az, hogy a "kutya ingyenes", ilyet még sohasem láttam. Sajnos a képeidet nem tudtam megnézni, valamiért nem engedélyezte.

Ezek szerint megoldható (lásd az élő példát), hogy a kutya együtt legyen a gazdival, csak hozzáállás kérdése, és aki szereti az állatokat az biztos vagyok benne, hogy talál rá megoldást.

2012. szept. 5. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!