Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik az, hogy egy hét...

Létezik az, hogy egy hét alatt rendbe jött a kutyám lába a GF600-tól?

Figyelt kérdés
Múlt héten írtam ki egy kérdést, hogy rendelnék ilyet a kutyámnak, mert elég csámpás, a térde furán állt, és duzzadt volt. És kicsit bicegett is. Elvittem állatorvoshoz, mutattam neki ezt a készítményt, és a kutyám lábát, azt mondta elég lesz neki ennyi, rendbe jön. Tegnap volt egy hete, hogy adom neki minden nap, és a 7 nap alatt teljesen máshogy néz ki a lába, más a tartása és a mozgása. Nem csámpás, nem duzzadtak az ízületei, és magabiztosan megy, nem ügyetlen. Én nagyon örülök ennek, de lehetséges az, hogy 1 hét alatt ilyen látványos eredménye legyen ennek a készítménynek? Mert nem gondoltam volna. Látszik a lábain, hogy erősek, szép formásak. Amúgy 14 hetes kutyusom van.

2012. szept. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik is meg nem is. Biztosan beépült az a hatóanyag is amit eddig megevett, de ilyen korban amúgy is nagyon gyorsan nőnek és változnak a kiskutyák. Lehet, hogy egyszer jobb lesz, egyszer rosszabb, de ne ess kétségbe, add neki a GF600-at továbbr is és mire teljesen kifejlődik, biztosan szép lesz!
2012. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem annyira rossz nem lesz a helyzet, mint volt. De az tény, hogy nagyon gyorsan nőnek. Néha olyan furán néznek ki a nagytestű kölykök. :D Köszönöm szépen a válaszod! :)
2012. szept. 5. 09:57
 3/6 S.Money ***** válasza:
35%
Szia! Biztos mondta az állatorvos, hogy hogyan tápláld. De arra vigyázz, hogy kölyökkorban ne etesd túl (a túl jó kajától túl gyorsan nő), mert ha túl gyorsan nő, akkor nem lesznek elég erősek a csontjai. A GF600 jó megoldás, de nagyon drága( az állatorvos ezután több jutalékot kap, azért ajánlja), olcsóbb s szintén jó az immunovet. A tenyészetekben is ezt adják inkább, mert kiadósabb.
2012. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az immunovet immunerősítő, a GF600 az izületeket támogatja, nem váltja ki egyik a másikat és az állatorvos nem kap jutalékot utána csak max. ha árulja.

Igen létezhet, tényleg nagyon jót tesz az izületeknek és nagyban segít ilyen esetekkor is. Add neki tovább amíg növésben van, utána esetleg évente 2-3x kúraszerűen ha nem akarod folyamatosan adni és így szépen szinten tudod tartani, nem fognak olyan gyorsan kopni majd az izületei.

2012. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor a kutya "vastagodik", olyankor általában egyre jobban néz ki, aztán van olyan, hogy megnyúlik és megint szétesik, kész katasztrófa lesz. És ezek az időszakok váltogatják egymást. Egyszer jobb, egyszer rosszabb.
2012. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 10:20


Nem az állatorvosnál vettem, hanem netről rendeltem, csak elvittem neki megmutatni. Te valami másra gondolsz. Amúgy nem olyan vészesen drága, hiszen a 300 db-os 15000 ft, és több hónapig elég. Néztem olcsóbban más fajtát, de abból többet kellett volna adnom a kutyának, úgyhogy amíg ez kb fél évig elég, addig az 3 hónap alatt elfogyott volna. De köszönöm a válaszod. :)


Természetesen továbbra is adni fogom neki rendszeresen, amíg ki nem fejlődik a teljes testmérete. Aztán ahogy írtátok, kúraszerűen adom majd neki, ha már nagy lesz. Akkor ezek szerint ő most a szebb időszakot éli, mert most vaskos inkább. Eddig hosszúnak és nyúlánknak tűnt, most úgy ahogy arányos. A táppal nagyon vigyázok, igaz Acanával etetek, de igyekszem megtartani normál állapotúnak a súlyát, sokan már lesoványozzák, és azt hiszik nem etetem. Hiába mondom nekik, hogy állatorvos is azt mondta inkább legyen kissé soványka a kutya, mint kövér. De nem vészesen sovány, ugye ahogy nő, nyúlik, és sokaknak ezért tűnik soványnak. Pedig nem éheztetem. Féltem őt, mert látszik rajta, hogy nagy korában hatalmas kutya lesz, nagyok a mancsai. Na, abbahagyom a dumálást, köszönöm szépen mindenkinek, hogy írtatok! :)

2012. szept. 5. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!