Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alkalmaz valaki természetes...

Alkalmaz valaki természetes bolhairtást? Használ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor kendőt kell beáztatni olajokba,almaecetbe...stb, és azt tenni a kutya nyakára. Felkeltette az érdeklődésemet, ezért ki akarom próbálni de nehéz nálunk összeszedni a hozzávalókat, így jó lenne tudni, hogy valóban hatásos-e.
2012. szept. 5. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nem kutyulum saját magam a készítményt, de bio spot-on-t (oldatot) használok. Bio Galaktív a neve, nekem eddig bevált, se kullancsot, se bolhát nem találok az állatokban, mióta használom, pedig az elején kételkedtem benne. 2500.- körül van 30 ml, jó macskára is, kutyára is. Nekem 3 állatra 3 hónapig elég, viszont sajnos szúnyog ellen nem véd.

2012. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia az almaecet bánthatja az orrát , lehet kapni nagyon jó sampont és bolhanyakörvet is tehetsz utána rá.
2012. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Almaecetet-víz 1:2 arányban, bekened vele és ennyi. Minek a kendő?
2012. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Láttam ilyet az egyik boltban, de kétkedve nézegettem, végül nem vettem meg. A kétkedésem az ára miatt volt, túl olcsónak gondoltam a mennyiséghez képest. Ilyen hülye az ember, azt hiszi, ha túl olcsó, akkor az majdnem biztos, hogy nem is használ :)
2012. szept. 5. 12:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Én amit láttam, ott kendőt kellett beáztatni, kiszárítani, és a kutya nyakába kötni, ami állítólag egy hónapig véd bolha ellen.

A kutyáim most nem bolhásak, spot-ont használok, de elég rémisztő, amikor ráírják, hogy ne simogassuk az adott területet, ne nyalja le az állat, meg hasonlók. Szóval nekem szimpatikusabb lenne a természetes bolhairtás, már ha tényleg használ.

2012. szept. 5. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, hogy a Te kutyádnak használna-e az oldat. Mi minden nap sétálunk, mindenféle környezetben, de nekem csak jó tapasztalataim vannak vele. Szerintem egy próbát megér. Lehet rendelni netről is. Én szoktam venni bio szúnyogriasztó spray-t is, azzal (ha sok a szúnyog) bekenem a pofijukat (hosszúszőrű kutyáim vannak, így a testüket nem csípik).

1. voltam.

2012. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!