Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki tudja, hogy ha kutyámnak...

Yukióóóó kérdése:

Ki tudja, hogy ha kutyámnak torok gyulladása van és nem kaphat antibiotikumot, mivel tudnám csillapítani a köhögését és a hányását?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
az en kutyamnak is volt de nemigazan hallotam meg semmirol ami csilapitana.Kell hagyni hogy alugyon es ne nagyon jatszodjatok vele sot ne is mert adtol meg inkabb fog kohogni.Amugy doktorhoz vitted mar???
2012. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem torokgyulladásunk volt, hanem nyáron valami vírusos nyavalyánk és arra stodalt vagy lándzsás utifű szirupot ajánlott a doki. Az utóbbi volt itthon így eleinte azt kapta, majd mikor elfogyott stodalt vettünk, nagyon szépen helyrehozta. Mellette meg mézes hársfa és menta teát kapott, a hársfát a torkára, a menta meg hányáscsillapító.
2012. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ma reggel voltam vele dokinál és ő mondta el a diagnózist meg azt, hogy azért nem akar neki antibiotikumot adni , mert benne vagyunk egy 8 hetes diétába és az csak be kavarna nála !! de ha nem lesz jobban akkor csak az a megoldás marad !!!
2012. szept. 5. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. homeopátiás gyógyszert sem ajánlott az orvos ?

Menj le a gyógyszertárba ,mond meg milyen diétát kap az állat és kérd ki a tanácsukat.

de ha sokat hány akkor orvosra lesz szükséged..

2012. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Az én kutyám Prospan szirupot kapott.(doki javaslatára)

Ebben borostyán levél kivonat van.

2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
reggel vissza mentünk és előtte egyeztettem a diétás orvosunkkal és azt mondta csak akkor nem kaphat antibiotikumot ha homeopátiás bogyókat szed , tehát antibiotikumot kapott ma , és holnap még egy adagot ! szerencsére közérzet jó és az étvágya sem mondható rossznak , sokat alszik pihen de , hogy mondjam neki , hogy ne ugass , mert fájni fog a torkod :-)??
2012. szept. 6. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!