Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon megférnének együtt?

Vajon megférnének együtt?

Figyelt kérdés
Lesz egy border collie kölyköm, de van kinti cicánk is.Ha együtt nőnek fel akkor jól megférnének együtt? Vagy terelgetné őket? Lehet, hogy elzavarná? Valaki azt mondta, hogy megöli a macskákat.Bár nem hittem neki, de azért meg szeretném itt kérdezni a véleményeteket. Egyébként értek ehhez a fajtához és tudom, hogy mekkora a mozgásigénye.De azért sok időt töltene a kertben is ezért érdekelne.

2012. szept. 5. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha értenél hozzá tudnád hogy nevelés kérdése. Amúgy inkább a kölyköt félteném a macskától :D. Egyébként A macska jól kijön a kutyákkal mert ha igen akkor nem valószínű hogy baj lesz
2012. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értek hozzájuk, de nekem a border valahogy más mint a többi kutya a hiperaktivitása miatt.Kölyköm lesz egyébként. :) A cicák jól kijönnek a kutyákkal.Nem merek felnőttet hozni mert lehet attól félnének.
2012. szept. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!