Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak? SOS

Mi baja lehet a kutyámnak? SOS

Figyelt kérdés
A 3 éves angol bulldog kutyusom már kb 20 perce próbál kakilni,ide-oda szaladgál a kertben és az udvaron,de székrekedése van,csak itt-ott jön ki egy-két sárgás darabka.Nemrég hányt is,úgy nézett ki a hányás,mintha valami fű/növény lenne,sárga kis kör darabkákkal.az előbb adtam neki friss vizet,feltűnően sokat ivott.most csak itt ül és liheg.néha feláll,arrébbmegy,de alapvetően semmit nem csinál.lehet,hogy mérgezés vagy bármi,vagy csak paranoiás vagyok?

2012. szept. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz, lehet, hogy valamit megevett és megrekedt a beleiben, amit azonnal műteni kell, úgyhogy jobb ha megnézi a doki. Nekem az egyik kutyusom egyszer szalámi végét kikukázta, és megakadt a belében, meg kellett műteni. Nem biztos, hogy ilyen rossz a helyzet, de jobb ha elviszed és megnézi, mint késő legyen.
2012. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg bezabált valamit, amit nem kellett volna. Lehet bélelzáródás, vagy csak egy kis gyomorrontás. Én a helyedben elvinném dokihoz.
2012. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A papám pulijának is ez volt a baja.Ugye a puliknak alapvetően kevés csontot szabad adni,mert gyenge a gyomruk.Szóval szerintem is valamit bezabált a kutyusod,lehet hogy sok csontot evett.Szegény pulinak is minden baja volt,elvolt szomorodva ,csak feküdt,1-2 kaki,meg hányt is (3 éves ő is).Most teljesen egészséges.Szóval ennyire nem kell félni (szerintem) de azért nem árt ha ezt az orvos erősíti meg :).
2012. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyussal? Jobban van már? :)
2012. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! igen,szerencsére már kutya baja! :)

Dokihoz azért nem vittük el,mert vidékiek vagyunk,itt nincs állatorvos,és amennyire tudom,ki sem jár erre.A kutyus pedig nagyon rosszul viseli az utazást,nem tudtuk volna elvinni anélkül,hogy rosszabbodott volna az állapota.De mi mindent megtettünk,és szerencsére már remekül van!:) Mégegyszer köszönöm :)

2012. szept. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!