Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy staffordom lassan 18...

Van egy staffordom lassan 18 hónapos, és elkezdtem vele -hát nem most már régebbe-edzeni. Mitól lesz látható eredménye?

Figyelt kérdés
Mármint kajára gondolok, hogy acana, vagy dogchow, royal...melyik táp lenne most neki a legjobb arra, hogy kiemelje az izmokat, amit tornáztatok vele...Mert látni egy kicsit az izmokat a lábán, a farán, de vannak olyan amsztafok, amelyeknek a háta mellkasa, szóval mindene izmos...Most épp arionnal etetem, aktívan mozgó kutyák számára....
2012. szept. 5. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A kajától nem lesz izmosabb. :-)
2012. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de jo, de csak csinál valamit egy táp, ha jó minoségu....
2012. szept. 5. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Futtasd, ennyi. nem a kajafüggő,hogy izmos e.

csak ennyi:rengeteg fehérje legyen meg.

2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elvileg minél jobb minőségű az amivel eteted, annál szebben fog fejlődni, ez igaz az izmokra is, bár nem egészen úgy ahogy kérdezted, szóval csodát nem fog művelni, de várhatóan jobb lesz. Vagy ha hirtelen szemmel látható eredményt nem is produkál legalább egészségesebb, minőségibb ételt kap a kutyád, ami a későbbiekben kihathat az egészségére.

Ennyi idősen szerintem még csodát ne várj, és a csupa izom kutyák sem néznek ki egész évben úgy, mert az nagyon megterhelné őket (valahol van egy jó cikk, amiben le is van írva), pihentetni is kell néha a szervezetüket.

Visszatérve a tápokra, az arion, dog chow, royal ha jót akarsz felejtős, az acana már sokkal jobb. A brit care is nagyon jó minőségű, gabonamentes táp, a taste of the wild szintén. Ha alacsonyabb árkategóriában keresel, akkor kb az arion árában (attól függ hol veszed, lehet olcsóbban) ott van a cibau, ebből lehet kapni tenyésztői kiszerelésben, csak ajánlani tudom. Kb ugyanez, csak kicsit drágábban és több gabonával (nálam ezért is felejtős, de az arionnál még mindig sokkal jobb) a kennel's favourite. Árban még lejjebb ott az ecopet és a brit premium.

Hegyen-völgyön fel-le futtatás és az úsztatás nagyon szép izmokat tud eredményezni, az utóbbi ráadásul kímélő mozgásforma is.

2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tetszett. Kajától nem lesz eredmény. Nekem is amstaffom van, közép kategóriás eledelt eszik, mégis mivel rengeteget mozog, huzamos ideig sprintel, ezért izmosodik, nagyon szép lett. Képem nincsen róla, mert jelenleg távol vagyok tőle, de a kaja nem tesz mondhatni semmit. Mozgasd, hajtsd, és akkor talán lesz eredmény. De az edzésben is kell egy fél év hogy láthatóan izmosodjon!!
2012. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a kaja felhízlalhatja, mármint testesebbé teheti, és az izmok jobban lesznek látni, mert az enyém nem sovány, de az amsztaffok általába dagibba, testesek, és olyan állatok, az enyém kicsi, fürge, de olyan vékony....Bordáját nemlátni, csakhát értitek mire gondolok, nem olyan dágvány....mint lennie kéne. Azért kellet nekem olyan grancsi, amitől felszed, és az izmok is szebbek lesznek....Taste of the wildet nézegetem éppen....Vagy eukanuba?inkább?
2012. szept. 7. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Adj neki sport tápot... és futtasd sokat.
2012. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és hogy lehet futtatni bicajozáson kívul?
2012. szept. 7. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
futógép meg labdázás dombon az nagyon jó
2012. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!