Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tacskónak nyugodt természe...

Peti1521 kérdése:

Egy tacskónak nyugodt természete van? Megrágcsálja e pc gépnek a zsinórját?

Figyelt kérdés
Szobámba szeretném majd tartani de nem tudom hogy jól meg lesz-e ott.

2012. szept. 6. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsi korában esélyes, de felnőttként, ha egy kicsit is jól nevelt, és sem lelkileg, sem fizikailag nem beteg, akkor biztos, hogy nem. :)
2012. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk most szedte szét a bőr ülőgarnitúrát....szivacsig....
2012. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja kölyök
2012. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Alapból nem egy nyugodt kutya, inkább pörgős.

Kölyökkorában előfordulhat, hogy rágcsál, felnőttként rajtad múlik, hogy neveled, mennyire fárasztod le.

2012. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a tacskók nem éppen a nyugodtságukról híresek. Borzasztó makacs, konok kutyák,egyik ismerősöm tacskója pl. mászni szeret és még a szekrényekre is felmászik. Nekem is hihetetlen volt, de egyszer a saját szememmel láttam. A pc zsinórját meg alap, hogy elérhetetlen helyre kell tenni, ha kutyát vesz az ember. Meg minden más kábelt is, sőt én anno még az alsóbb polcokat is kiürítettem. Kutyabiztossá kell tenni a lakást, egy kölyök kutya nagyon leleményes tud lenni. Földön ne legyenek szobanövények se.
2012. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg fogadom őket. xD
2012. szept. 6. 09:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy kicsi korában be lehet tanítani?
2012. szept. 6. 09:37
 8/14 okoska31 ***** válasza:

minden unatkozó, szeretetéhes kutya (elhanyagolt) pótcselekszik. farkat kerget, rágcsál, stb.

a lakásban tartott pláne.


A tacskó egyébként kotorékeb emlékeim szerint, így eléggé mozgás és foglalkozásigényes...

2012. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagykorában is be lehet tanítani, de érdemes az első naptól kezdeni a nevelést, mindenkinek úgy a legegyszerűbb. Ha azonnal felállítod a szabályokat, nem engeded, hogy rongáljon, ellenben adsz neki más elfoglaltságot, hogy ne unatkozzon, akkor nem lesz gond.

Persze a szoba alatt remélem nem azt érted, hogy be lesz zárva egész nap egy kicsi szobába; azért egy rendes lakásnyi élettér még egy tacskónak is jár.

2012. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szobádba? Egy kutyát??

Akkor vegyél egy tengerimalacot, azt lehet akkora helyen tartani. Az viszont meg fogja rágcsálni a kábeleket, ha kirakod.

2012. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!