Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a kutyám pisiljen? Bármit kipróbálok ami a kutyának nem árt!

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adsz neki vizet. Nálunk mindig beválik. De ha kicsit kifejted a problémát, akkor lehet, hogy olyat is tudunk mondani, ami segít :)
2012. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel és türelemmel. Esetleg ha odabent pisil, felitatod újságpapírral, és azt kiviszed. Ha megszagolja, lehet meghozza neki az ingert.
2012. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Benti kutya.igazából most nem tudom miért nyüszög...ezért kivittem hátha pisi vagy kaki lesz..de nem..fél órát nyüszített az ajtóban (3 hónapos)..most újra beengedtem kapott tápot meg vizet..de megint nyüszög..nem tudom hogy mi a baja..játszottam is vele..Ezért arra gondoltam hogy pisilnie kéne csak...nem tud..vagy nem tudja hogy pisilésre van szüksége..bocsi..elég hülye vagyok..:)
2012. szept. 6. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, ha pisilésre van szüksége:) Valószínűleg csak unatkozik vagy figyelmet akar kivívni. Ne vedd figyelembe.
2012. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké!köszi! :))Zöld kéz mindenkinek!
2012. szept. 6. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor én megkaptam a kutyám (két hónapos kölyök volt), akkor állandóan nyüszített utánam. Szerintem is a figyelmedet akarja felkelteni.
2012. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Mióta van Nálad a kutya és mióta nem pisil?
2012. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!