Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Egy 17 hónapos sztaffo...

Sürgős! Egy 17 hónapos sztaffordnak vehetek Purina pro plan puppy diggestion Lamb and rice granulatot, ami 2-12 hónapos korig van csak? Mert nemtalálok megfelelőt a proplanba.

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy 17 hónapos kutyának nem vennék... És mi az h nem találsz megfelelőt a pro planben??
2012. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért mert mind large breed-nek van, meg beteges kutyáknak, nekem meg egy normális granulát kell, nem beteg kutyának, és legyen benne vitamin, sok fehérje stb....

De lehet tole baja? Ha megvenném?

2012. szept. 6. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet baja, mert nem a felnőtt kutyának való mennyiségű fehérje stb. van benne. Válts akkor egy másik tápra, amit a purina gyárt.
2012. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél taste of the wild-ot, mert sokkal jobb mint a pro plan (zoofasten még olcsóbb is) és minden méretnek és életkornak jó
2012. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ott rendelek mindeg a zzoon, csak kerdeztem, azt hittem, ha sok feherje van benne, akkor jobb az a kutyának...de ezekszerint akkor nem.
2012. szept. 7. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok fehérje pont nem túl jó a kutyának, hullhat a szőre tőle és epe problémái is lehetnek tőle...
2012. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!