Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölykének nézi vagy mi?

A kölykének nézi vagy mi?

Figyelt kérdés

2 éves, még nem vemhesült szuka kutya a kismacskát a szájába véve szaladgál.

Ha a macskát nem sikerül megfognia, akkor vadul ugatja.

Egyébként a macska már nem tudja, hogy hová meneküljön.



2012. szept. 6. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet h álvemhes? Mikor tüzelt? Mert ha olyan 1-1,5 hónapja akkor előfordulhat.
2012. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a mi kutyánkkal is a probléma, ott a falkavezér macskát (3 cica van) hordozgatja általában (mert a többi elszalad tőle), de az én kutyám kan, és még csak 6 hónapos:D Nem értjük, mert amúgy kergeti a macskákat, de ha nem szalad el a falkavezér-cica, akkor elkezdi hordozgatni a nyakánál fogva(mármint a bőrét fogja meg, nem az egész nyakát:D)
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy álvemhes, de a mi szuka kutyusunk is ezt csinálta, szegény kismacskák úsztak a kutyanyálban az anyjuk meg engem üldözött, és nyávogva rohangált köztem és a kutyaház között amíg vissza nem vittem a kicsiket, mert ő valahogy nem boldogult a feladattal, aztán a kutyánk a nyuszikat is örökbe fogadta, nyalogatta, tisztogatta meg minden. Most ugyanezt csinálja a másik kutyusunkkal.
2012. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!