Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen ruhát vesztek fel,...

Ti milyen ruhát vesztek fel, ha kutyaoviba/kutyasuliba mentek? Nagyon gáz, ha lyukas melegítő van rajtam?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a honlapokat nézegetve kb. úgy néz ki, hogy mindenki most jött ki a kozmetikustól/fodrásztól és frissen mosott ruha van rajta.

Nagyon gáz, ha lyukas, kicsit szakadt melegítőbe megyek?


2012. szept. 7. 13:31
 1/6 Yukióóóó ***** válasza:
100%
Sztem sem estélyibe kell menni , legyen kényelmes ,ott rohangálni hajolgatni fogsz , poros leszel , kényelmes edző cipőt is vegyél fel vagy rossz farmerbe is mehetsz én a múltkor is abba mentem már majdnem le szakadt rólam+ egy topp mert bazi meleg volt !!!
2012. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kutyázni kutyázós ruhában megyek, hacsak nem a belvárosban akarunk sétálni egyet. A lényeg, hogy az évszaknak megfelelő és kényelmes legyen, ja és ne sajnáljam.
2012. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyat amit nem sajnálok és kényelmes. Szerintem nem gáz.

Én általában (szakadt/lukas/régebbi) farmerban szoktam menni, de van pár munkásgatyám is (olyan amit a munkaruházati boltokban lehet kapni), azt néha még jobban is szeretem mert jó nagy zsebei vannak és jól tele tudom tömni.

2012. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sima fekete melegítő, esetleg már nem használt farmer plusz itthoni póló. A ruhám nem szeretem, ha szakadt, főleg hogy vonattal járok suliba, de a cipőm szégyen, ahogy kinéz:D Sajnálok ezért befogni egy külön cipőt, úgyhogy egy régi lyukas Adidasban járok. Esőszezonban és télen pedig itthoni bakancsban fogok járni.
2012. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan ruhában ami neked jó és kényelmes, ha szakadt úgyse fogja nézni senki, kutyázni mész. Én is ilyen jó régi használt farmerben szoktam menni, ami kicsit szakadt is,de kényelmes és nembaj ha koszos lesz. Szóval nyugodtan mehetsz kicsit szakadt melegítőben :)
2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Farmergatya, póló, pulcsi, tornacsuka.

Nem bálba mész, de mondjuk engem arra neveltek, hogy ne legyek igénytelen, és öltözzek fel normálisan, ha kimegyek az utcára. Lyukas gatyát nem szívesem vennék fel, még akkor sem, ha tudom, hogy ott esetleg koszos leszek.

2012. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!