Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Kiskutyámnak valami...

Sürgős! Kiskutyámnak valami baja esett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kis szálkás szőrű tacskó kutyám nyüszög, elég hangosan. Odamentem hozzá és megnéztem mi a baja. Felemeltem a farkát, és még jobban nyüszögött. Tehát arra gondoltam hogy a farka nincs-e eltörve. Mozogni is alig tud, mindig a sarokban fekszik. A farkát teljesen lehúzza. Mi lehet az ok? Nagyon sürgős lenne!

2012. szept. 7. 15:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
sürgősen állatorvos... ne a gép elött ülj..
2012. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

Reggel óta szenved az a kiskutya? Hogy lehetsz ennyire szívtelen,hihetetlen..

Orvos nem jutott eszedbe? Ennyire kicsinyes vagy?

2012. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Attól nem lesz jobban, ha olyanoktól kérsz segítséget, akik nem látják, mi van. Sőt...
2012. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Tudod, diák vagyok, nem felnőtt. Nekem reggel suliba kell mennem... Tesóimnak mondtam is hogy elkéne vinni orvoshoz.. -.-
2012. szept. 7. 15:34
 5/34 anonim ***** válasza:
62%

diák vagy és? Van 2 lábad el tudod vinni állatorvoshoz. Megmondod szüleid bejönnek rendezni a tartozást,de ha te ezt végig tudod nézni hogy egy kutya így szenved ahhoz aztán kell bőrnek lenni a képeden.

Gondolom mobiltelefonod is van így a kommunikáció de akadály orvos vagy a szüleid közt..Nincs kifogás,felelőtlenek vagytok rettentően!

2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%
elviszitek?
2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
mobilom van, de nincs rajta pénz, csak én meg a testvérem vagyunk itthon. Szóval..
2012. szept. 7. 15:38
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
szóval 2 lábad megvan,remek. Akkor azt most hasznosítsd és vidd el ölben a kutyát orvoshoz, de minél hamarabb!
2012. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
7kor kelek és 7:20-ra elkell mennem. Szóval.. Apám és anyám meg németországba vannak...
2012. szept. 7. 15:41
 10/34 anonim ***** válasza:
77%

Hány éves vagy?

Most nem az a lényeg reggel miért nem vitted el,az a lényeg hogy baj van. Gondolom nem szeretnéd hogy elpusztuljon a kutyátok. Most! vidd el orvoshoz,majd megmondod orvosnak a helyzetedet. Nem láttam még olyan orvost aki elküldött volna egy szenvedő kutyát.

2012. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!