Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan frissítitek fel a...

Ti hogyan frissítitek fel a Scalibor nyakörvet? Kinti kutya és nagyon hamar bekoszolódik.

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Egyszer javasolta az állatorvos, hogy töröljem át papírzsepivel, de lejött róla egy nagy adag trutyi és félek, hogy annak jelentős része a hatóanyag lehetett. Szóval jó nekem úgy koszosan is, úgyse látszik a nyakörv a hosszú szőr alatt.
2012. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy enyhén nedves ruhával áttörlöm óvatosan, és ennyi. Enyémeknek egy hét alatt kb. fekete lesz, muszáj letisztítani.
2012. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy havonta egyszer éles késsel átkapargatom, amikor már szemmel láthatóan nagyon dzsuvás. Addig kapargatom amíg nagyjából újra olyan lesz a színe, mint újkorában. Egyáltalán nem árt neki, sőt; felfrissül, kedvezően befolyásolja a hatását.

És nem veszítünk hatóanyagot, csak koszt. :)

2012. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én körömkefével szoktam és azért kérdeztem hátha kapok jobb tippeket. Köszi!
2012. szept. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!