Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Csimi88 kérdése:

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy a kutyám egyik szeménél a szemgolyó környékére kezd ránőni valami kis fehér bőrréteg. Ez a harmadik szemhéjának az előesése lenne? Kicsit kisebbnek is tűnik a szeme és a szem fehérje kicsit piros. Hétfőn tudom csak elvinni orvoshoz, de addig megőrülök.

2012. szept. 7. 22:36
 1/3 anonim válasza:
46%
Ha nem látod rajta, hogy szenved rángatózik, akkor simán kibírod ezt a 2 és fél napot.Elmondom neked anno az én macskám állkapcsa tört ki és ugyan így 2 napot kellett várni..És nem halt bele, csak fájd.csillapítót kellett neki adni.Szval ne izgulj ezen szerintem simán kibír 2 napot...
2012. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és ne engedd, hogy piszkálja!
2012. szept. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az a baj am.hogy sok minden lehet

leírás:

Cherry szem vagy a prolapsus a könny mirigy a harmadik szemhéj, ami miatt a gyengeség a kötőszövet rögzíti a mirigyek a szemhéjak

Allergia

Szemhéj hibák

Kötőhártya-gyulladás vagy kutya rózsaszín szem eredményeket gyulladás a nyálkahártya és a szövetek a szem által okozott bakteriális vagy vírusos fertőzések, allergia, vagy trauma a szemet

Száraz szem (keratoconjunctivitis sicca) eredménye elégtelen könnytermelés tartani a szemét kenni vezető szennyeződés felgyülemlését és baktériumok a szem, amely elősegíti fertőzések

Glaucoma a kutyák által okozott megnövekedett nyomást a szemet, hogy általában az eredmény egyenlőtlenség a vízelvezető és gyártása csarnokvíz. Ez az állapot vezethetvakság kutyák

Keratitis (gyulladás a szaruhártya)

Elzáródása könny elvezető csatornák

Túlzott könnytermelés

Szaruhártyafekély kutyák

Entropium (megfordítása a szemhéj)

Blepharitis (gyulladás a szemhéjak)

Objektív ficam (elmozdulás)

Trauma és kár a szem

Daganatok a szemek

Fertőzés különböző részeit, a szem (pl. a szem felszínén, a szaruhártya, a szemhéjak, az írisz)

Fertőzés a gyökerek a hát felső fogsor

2012. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!