Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Mire számíthatok?...

Kutyások! Mire számíthatok? Megfog ismerni a saját kutyám?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom. Októberben fogok hazaérni, akkor lesz hét hónapja, hogy nem látott a kutyám. Megfog ismerni? Azért is félek kicsit, mert nagyon kemény házőrző, rajtunk kívül senkit nem fogadott el, csak a család 4 tagját.
2012. szept. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
2 hónap nem olyan nagy idő, ha nem beteg az agya, simán megismer szerintem,...
2012. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem 2, hanem 7. Egyébként mi alapján ismerik fel a családtagokat?
2012. szept. 8. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel fog ismerni :)
2012. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel fog ismerni. Engem nagynénémék kutyája általában évek után is megismer. :) A szagodról és a hangodról megismer, gondolom. :)
2012. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megertelek, mi is ugyanebben a cipoben jarunk es nekunk meg 4-5 het, mire ki tudjuk hozni...:(

Egeszen biztos, hogy fel fog ismerni. Eloszor lehet, hogy majd mereget par pillanatig, de oda-vissza lesz erted, hogy visszajottel hozza :)

2012. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Meg fog ismerni.


Gyerekkoromban vidéken nyaraltam. Keresztanyáméktól egy kölyökkutyust vittünk Nagyanyámékhoz, én fogtam az ölemben a kocsiút során. 3 hónapos volt. 1 hétig folyamatosan nevelgettem, sétáltattam, foglalkoztam vele. Aztán hazajöttem.

1 év után mentünk le Nagyiékhoz családostól. Láttam láncra kötve egy bozontos kutyust, mindenkit megugatott, de mikor én odaértem és meghallotta a hangomat, ezerrel jött volna oda csóválva...hát Ő volt az, az előző évi kölyökkutyus :D

Megismert :)

Keresztanyuéknál kellett volna maradnia, ott szabadon élhetett volna, nem láncon :(

2012. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en nagyim is ilyen. Kennelbe zarva elnek...:(

Hiaba hadakozok ellene, neki masmilyen kep el a fejeben a kutyakrol.

Sosem eheznek, nem bantja oket, mindig friss a vizuk, de ugy igazan nem szereti oket, csak vannak, mert kell...:(((

2012. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!