Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatvédők mért marják...

Az állatvédők mért marják egymást?

Figyelt kérdés

Fajtamentések (némelyik): Nem Amerikában vagyunk mint pl. Tia Torres pitbull menhelye, nálunk nem fognak saját zsebre rohangálni egy-egy kutyáért, mert nem tehetik meg, de mindent elkövetnek azért, hogy ahol tudnak segítsenek.

Aztán egyik a másikat eszi, hogy ki mit csinál. Megint csak nem Amerikában vagyunk, hogy legyen állatrendőrség stb..



2012. szept. 8. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És ugye egymás munkáját fikázzák, hogy ki mit hogy miért mennyit blabla..
2012. szept. 8. 15:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni én sem..
2012. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom én miért: mer az állatvédők is emberek. Én csak azt nem értem, hogy miért nyilvánosan csinálják? Ez nagyon gusztustalan, és lejáratják vele magukat, és ezzel együtt az egész állatvédelmet.
2012. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez így van... :( legalább ne nyilvánosan ez is igaz
2012. szept. 8. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik annyira nagy állatvédőnek tartja magát, hogy nem látja a fától az erdőt. Átestek a lótúloldalára, annyira elvakultak. Ebben a szakmában is be kellene vezetni mennyi ideig csinálhatja valaki, mint a bányászoknál vagy a katonaságnál. Foglalkozási ártalom szerintem itt is van, és idővel rontja az ítélőképességüket. Csak ezt ugye belátni nem szokás.
2012. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatvédő szervezet vezetősége nagyon jól keres (annak ellenére, hogy tevékenységük közelebb áll az állatkínzáshoz mint a valódi állatvédelemhez)! Ilyen egyszerű, pénzszerzésért megy a vita! Régi betegsége ez már az embernek. Fajtamentőkre ez kevésbé jellemző, legalábbis ott több tisztességes szervezet fellelhető, de menhelyekre, nagy állatotthonokra annál inkább...
2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!